Ar Ethereum susijungimas sukels pavojų kitoms kriptovaliutoms?

Grayscale išreiškė susirūpinimą dėl galimo susijungimo poveikio, ypač susijusio su žetonais, kurie natūraliai veikia Ethereum sistemoje. Investicijų į bitkoinus įmonė mano, kad dėl susijungimo gali įvykti skilimas, kuris gali turėti nenumatytų ir neigiamų pasekmių.

Vienas iš „Grayscale“ paminėtų nuogąstavimų dėl Ethereum sujungimo yra perspektyva, kad stablecoins ir žetonų, įstrigusių protingose sutartyse, gali nebebūti galima išpirkti. Istoriškai blokų grandinių tinkluose dėl kietųjų išsišakojimų atsirasdavo du skirtingi tinklai, kiekvienas su savo vietinėmis valiutomis. Kadangi keli ERC-20 žetonai naudoja „Ethereum“ tinklą, tikėtina, kad išsišakojimas paveiks ir šiuos žetonus. Tai rodo USDT stablecoin.

Investicijų į kriptovaliutas įmonė pripažįsta perspektyvą, kad žetonų ir stabiliųjų kriptovaliutų turėtojai gali pasiduoti panikai ir pradėti pardavinėti savo turtą. Jei taip atsitiktų, susidarytų didelis pardavimo spaudimas.

Šie nuogąstavimai pagrįsti, ar ne?

Atsižvelgiant į ankstesnių kietųjų šakių rezultatus, „Grayscale“ pateiktas argumentas yra šiek tiek pagrįstas. Be to, buvo sakoma, kad Ethereum POW grandinė gali toliau veikti po susijungimo, galbūt kartu su naujuoju tinklu.

Kadangi tai pirmas kartas, kai tinklas migruoja iš vieno konsensuso į kitą, egzistuoja keletas nežinomųjų. Tokio pobūdžio nuogąstavimai gali padėti paaiškinti, kodėl per pastarąjį pusmetį smarkiai sumažėjo bendra „DeFi“ turimų ETH vertė.

Yra tikimybė, kad daugelis ETH investuotojų nusprendė perkelti savo monetas laukdami galimų „Merge“ sutrikimų. Per tą patį laikotarpį nemažai ETH taip pat buvo perkelta į ETH 2.0 tinklui skirtus statymo baseinus. Per tą patį laikotarpį per pastaruosius šešis mėnesius ETH kiekis, tekantis per ETH 2.0 statymo įrenginius, gerokai padidėjo. Pirmiau pateikti duomenys įrodo, kad didelė dalis ETH turėtojų jau ėmėsi atsargumo priemonių, kad apsaugotų savo interesus prieš susijungimą.

Kokia tuomet yra ETH padėtis?

Net jei Grayscale susirūpinimas yra pagrįstas, su Ethereum dirbantys asmenys jau apsvarstė jį ir jam pasiruošė. Per „Merge“, kuris taip pat atliks perdavimo funkciją, greičiausiai bus perduodami duomenys iš „Ethereum“ blokų grandinės „Proof-of-Work“. Apsvarstykite, kad lygiagrečioje grandinėje visuomet atsiras pasikartojimas. Kita vertus, strategija ir veiksmai šiems iššūkiams spręsti lieka nežinomi.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos