„Bank of America“: Susidomėjimas kriptovaliutomis išlieka didelis

Naujoje „Bank of America“ ataskaitoje aiškinama, kad „nepaisant staigios kriptovaliutų vertės korekcijos, vartotojų susidomėjimas šiuo sektoriumi išlieka didelis“. Ataskaitoje, kurioje pateikiama nauja banko kriptovaliutų apklausa, taip pat nurodoma, kad „auga susidomėjimas“ kriptovaliutų naudojimu kaip mokėjimo priemone.

Pirmoji „Bank of America“ kriptovaliutų apklausa

Bank of America Global Research paskelbė ataskaitą, kurioje pabrėžiami šio mėnesio pradžioje vykusios „inauguracinės kriptovaliutų / skaitmeninio turto apklausos“ rezultatai.

Iš 1 013 apklausos respondentų, kurie save įvardijo kaip esamus ar potencialius kriptografijos / skaitmeninio turto investuotojus, 58 % teigė šiuo metu turintys kriptografijos ar skaitmeninio turto. Kiti 42 % teigė, kad šiuo metu kriptovaliutų neturi, bet planuoja jų įsigyti per ateinančius šešis mėnesius.

Išvados rodo, kad nepaisant staigios kriptovaliutų rinkos korekcijos, vartotojų susidomėjimas šiuo sektoriumi išlieka didelis.

Remiantis apklausos rezultatais, „91 % respondentų tikisi įsigyti kriptovaliutų / skaitmeninio turto per ateinančius 6 mėnesius, t. y. toks pat procentas, kuris teigė, kad pirko per pastaruosius 6 mėnesius“, – detalizuojama ataskaitoje.

Be to, 30 % respondentų nurodė, kad per ateinančius šešis mėnesius neplanuoja parduoti jokių savo turimų kriptovaliutų.

Apklausa taip pat rodo „didėjantį susidomėjimą“ kriptovaliutų naudojimu kaip mokėjimo metodu. „Įdomu tai, kad 39 % ir 34 % respondentų nurodė naudojantys kriptovaliutas ir (arba) skaitmeninį turtą kaip mokėjimo būdą pirkiniams internetu arba asmeniškai pirkti“, – aprašoma ataskaitoje.

Be to, 49 % ir 53 % respondentų išreiškė susidomėjimą kriptovaliutų ir (arba) skaitmeninio turto naudojimu atitinkamai perkant internetu arba asmeniškai.

Į apklausą taip pat įtraukti klausimai apie nepiniginius žetonus. Iš atsakymus pateikusių skaitmeninio turto savininkų 38 % atskleidė, kad jie taip pat turi NFT, o daugiau kaip 50 % respondentų teigė, kad per ateinančius kelis mėnesius planuoja įsigyti NFT.

Populiariausios kriptovaliutos tarp respondentų

Apklausos dalyvių taip pat buvo klausiama, į kokias kriptovaliutas jie investuoja.

Nenuostabu, kad dažniausiai valdomos kriptovaliutos buvo Bitcoin ir Ethereum – 75 % ir 44 % respondentų.

Be to, 26 % respondentų teigė turintys meme kriptovaliutų, tokių kaip Dogecoin (DOGE) ir Shiba inu (SHIB).

Dar 12 % respondentų teigė, kad jiems priklauso stabiliosios monetos, pavyzdžiui, Tether (USDT), Usd coin (USDC) ir Terrausd (UST). Kitos populiarios kriptovaliutos tarp respondentų buvo Terra (8 %), Cardano (8 %), Solana (8 %), XRP (6 %) ir Avalanche (5 %).

Kriptovaliuta Terra (LUNA) ir algoritminė stabilioji valiuta Terrausd (UST) žlugo gegužės pradžioje. Prieštaringai vertinamas jų žlugimas paskatino įvairių šalių reguliavimo institucijas pradėti tyrimus ir paraginti skubiai reguliuoti stablecoin’us.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos