Binance baigė integruoti Arbitrum One „mainnetą“

Penktadienį kriptovaliutų birža „Binance“ paskelbė, kad baigė integruoti „Offchain Labs“ sukurtą „Ethereum Layer 2“ tinklą „Arbitrum One“.

Šiuo metu integracija veikia eterio (ETH) indėliams, o tai reiškia, kad Binance naudotojai dabar gali tiesiogiai įnešti savo lėšas į biržą per „Arbitrum One“, nenaudodami „Arbitrum“ tilto.

Iki šiol naudotojai pirmiausia turėjo perkelti lėšas iš „Arbitrum“ į Eterį per „Arbitrum“ tiltą. Integravus kryptį, Binance naudotojai galės greičiau gauti lėšų prekybai.

Binance teigė, kad vartotojams paskyrė ETH indėlių adresus Arbitrum One tinkle. Arbitrum One veikia pagrindiniame tinkle, tačiau vis dar yra beta etape.

Vėliau „Binance“ taip pat įgalins išėmimus „Arbitrum“ tinkle, tačiau nenurodė tikslių terminų, kada tai įvyks. Kai ši galimybė bus įjungta, „Binance“ naudotojai savo lėšas „Arbitrum“ galės atsiimti greičiau ir daug pigiau.

Arbitrum, būdamas antrojo lygmens tinklas, padeda sumažinti sandorių sąnaudas, naudodamas Optimistic rollups technologiją. Rollups leidžia vykdyti Ethereum sandorius už grandinės ribų, taip sumažinant tinklo perkrovą, padidinant jo greitį ir sumažinant gas (dujų) mokesčius.

Binance yra viena iš nedaugelio pagrindinių centralizuotų biržų, kurios baigė integruoti antrojo sluoksnio tinklą. OKEx taip pat integravo „Arbitrum“ tinklą. Neseniai „Coinbase“ paskelbė apie savo planus integruoti „Polygon“ antrojo sluoksnio tinklą, tačiau kol kas jo nepalaiko. Coinbase taip pat sakė, kad laikui bėgant ištirs Arbitrum, Optimism ir Starkware antrojo sluoksnio tinklus.

Kita vertus, decentralizuoti protokolai, tokie kaip „Uniswap“, „1inch“ ir „Aave“, į savo platformas integravo „Arbitrum“ ir kitas 2 sluoksnio technologijas.

Binance Arbitrum integracija vyksta tuo metu, kai Binance Smart Chain (BSC) tvirtintojai skundžiasi, kad tinklas yra prastai valdomas.

„BSC yra prarastas reikalas“, – šią savaitę rašė vienas iš „GitHub“ naudotojų. „Į pranešimus apie klaidas nereaguojama. Šimtai žmonių praneša apie nesinchronizuojamus mazgus arba nesinchronizuojamus mazgus. Reakcija iš kūrėjų – nulinė.“

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos