Binance gavo Ispanijos banko VASP licenciją

Viena didžiausių pasaulyje kriptovaliutų biržų „Binance“ gavo Ispanijos banko licenciją, kuri leis biržai veikti laikantis vietos įstatymų. Šis sertifikatas reiškia, kad birža šiuo metu laikosi šalies vyriausybės reikalaujamų AML/KYC procesų. Iki šiol šį sertifikatą yra gavusios daugiau kaip 17 bendrovių.

Tai reiškia, kad valdžios institucijos nustatė, jog „Binance“ per savo Ispanijos patronuojamąją įmonę „Moon Tech Spain, S.L.“ atitinka visus Ispanijos banko nustatytus AML/KYC procesus.

Tai svarbus įvykis šalies biržai, kuri dėl šio sertifikato gavimo kreipėsi nuo sausio mėn. Dabar, gavusi Ispanijos valdžios institucijų pritarimą, bendrovė gali siūlyti savo kriptovaliutų prekybos ir saugojimo paslaugas šalyje. Apie šį pasiekimą pareiškė „Binance“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Changpengas „CZ“ Zhao:

„Veiksmingas reguliavimas yra būtinas, kad kriptovaliutos būtų plačiai paplitusios. Bendrovės „Moon Tech“ registracija Ispanijoje – tai mūsų komandų sunkaus darbo ir įsipareigojimo teikti platformą, kurioje svarbiausia – vartotojų apsauga, patvirtinimas.“

Kartu su „Binance“ šiuo metu sertifikuota daugiau nei 17 biržų ir saugojimo paslaugų teikėjų. Pirmoji institucijos patvirtinta birža buvo „Bit2me“ dar vasario mėn.

Remiantis „Binance Spain“ direktoriaus Quim Giralt pareiškimais, po šio įvykio bendrovė planuoja plėsti savo veiklą ir aprėptį Ispanijoje. Pareiškime Giraltas pareiškė:

„Po šios registracijos gerokai išplėsime savo komandą ir veiklą Ispanijoje, kad mūsų paslaugos taptų prieinamesnės visiems. Ateinančiais metais samdysime vietinius talentus, kad galėtume aptarnauti ispaniškai kalbančią rinką ir padėti plėtoti vietinę kriptovaliutų ekosistemą.“

Nepaisant didžiulės sėkmės, „Binance“ susidūrė ir su tam tikromis problemomis Ispanijos reguliavimo institucijose. Šalies vertybinių popierių reguliavimo institucija CMNV biržai pareiškė papeikimą dėl to, kad ji siūlė su kriptovaliutomis susijusius išvestinius produktus, įskaitant ateities sandorius. Dėl to gegužės mėn. bendrovė nustojo siūlyti šiuos produktus Ispanijoje įsikūrusiems klientams.

Ispanijos bankas labai kritiškai vertino kriptovaliutas ir jų vertės pasiūlymą. Ispanijos banko valdytojas Pablo Hernandezas de Cosas (Pablo Hernandez de Cos) ne kartą įspėjo dėl kriptovaliutų rinkų ir rizikos jas įtraukti į tradicinius finansus.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos