Bitcoin kasybos „Hash“ rodiklis sumažėjo daugiau nei 25%.

Remiantis birželio 8 dienos „Coinwarz“ informacija, Bitcoin kasybos greitis pasiekė aukščiausią 292,02 EH/s lygį. Liepos 9 d. jis pasiekė žemiausią lygį – 178,44 EH/s, o tada pakilo iki dabartinio lygio – 241,07 EH/s.

Sumažėjusio Bitcoin hash-rate priežastis

Skaičiavimo galios kiekis, kurio reikia išgauti ir apdoroti sandorius Bitcoin tinkle, vadinamas hash sparta (angl. hashrate). Kasybos hash-rate dažnai didėja, nes prie tinklo saugumo palaikymo prisideda daugiau įrenginių.

Per pastarąsias 30 dienų bitkoinu daugiausia prekiauta 20 000 JAV dolerių zonoje, tačiau birželio 18 d. jis laikinai nukrito iki pusantrų metų žemiausio lygio – žemiau 18 000 JAV dolerių.

Nepaisant to, kad BTC vertė svyravo apie 20 000 JAV dolerių, kasėjai padarė pažangą atlikdami naujausią sudėtingumo pakeitimą.

Tikimasi, kad netrukus sudėtingumas dar kartą pasikeis, tačiau paskutinis atnaujinimas palengvino naujų BTC blokų paiešką 3,76 proc. Po 1 600 blokų DAA gali sumažėti dar 0,13 proc.

Dėl istorinio rinkos nuosmukio kasybos pajamos gerokai sumažėjo. Blockchain.com duomenys rodo, kad per pastaruosius devynis mėnesius „Bitcoin“ kasybos pajamos sumažėjo beveik 79 proc. ir liepos 4 d. pasiekė žemiausią 15 mln.

Dėl mažėjančių pajamų tokios kasybos įmonės kaip „Compass Mining“ turėjo 15 proc. sumažinti savo darbuotojų skaičių, kartu mažindamos ir kai kurių vadovų atlygį.

Dėl didėjančių veiklos sąnaudų kelios bendrovės, įskaitant „Marathon Digital“, „Riot Blockchain“ ir kitas, buvo priverstos likviduoti savo turimas bitkoinų atsargas.

Remiantis naujausiu „JPMorgan“ tyrimu, šių kriptovaliutos kasėjų tęsiamas pardavimas gali daryti spaudimą „Bitcoin“ kainai ir trečiąjį ketvirtį.

Vaizdo plokštės ir GPU išlaidos mažėjo kartu su bitkoino kaina. Remiantis šiuo metu prieinamais duomenimis, gegužės mėn. grafinių procesorių kainos sumažėjo 15 %.

Dėl mažėjančios kainos smulkieji kasėjai dabar turi galimybę įsigyti daugiau kasybos įrangos, o kartu su mažėjančiu hash-rate jie turi galimybę išgauti bitkoinus pigiau.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos