„Blackrock“ vadovas: BTC taps kiekvieno portfelio dalimi

Buvęs „Blackrock“ vadovas ir investicijų patarėjas Edwardas Dowdas pabrėžė, kad, nepaisant pastarojo meto kriptovaliutų rinkos neramumų, BTC čia išliks ir turi savybių, kad taptų kiekvieno žmogaus investicinio portfelio dalimi.

Dalyvaudamas Layah Heilpern podkaste, Dowdas pakartojo, kad kai BTC subręs, jis greičiausiai pralenks auksą dėl unikalių savybių, pavyzdžiui, galimybės sudaryti sandorius skaitmeniniu būdu.

Pasak Dowdo, nors auksas ir toliau išlieka perspektyvi investicija, BTC turi daugiau šansų tapti turto saugykla. Jis teigė, kad BTC augimo kelionė, kuriai būdingi pakilimai ir nuosmukiai, padeda pagrindinei kriptovaliutai ilgiau išsilaikyti.

„BTC čia liks. Tai bus kiekvieno žmogaus portfelio dalis. Su BTC bent jau galima keistis skaitmeniniu būdu, o auksą man daug sunkiau parduoti. Nesu nusiteikęs prieš auksą, ir turėti šiek tiek aukso nėra bloga idėja“, – sakė jis.

BTC – kriptovaliutų „Amazon“

Investicijų patarėjas pridūrė, kad kriptovaliutų sektoriui subrendus, tikėtina, kad Bitcoin išsiskirs iš likusios rinkos. Jo nuomone, kriptovaliutų rinką galima palyginti su dot com era, kai dauguma bendrovių žlugo, o stipresnės išliko. Pasak Dowd’o:

„Kriptovaliutas galiu palyginti su dot com era, kai 90 proc. šių bendrovių išnyko. 10 % jų tapo „Amazon“. Kriptografijos žmonių darbas – išsiaiškinti, kas yra kriptovaliutų „Amazon“. Manau, kad bitkoinas akivaizdžiai dalyvauja šiame konkurse. Kai kurioms kitoms monetoms – sėkmės!“

Be to, Dowdas tvirtino, kad bitkoino augimą lems pagrindinės turto savybės, dėl kurių jis yra pranašesnis už centrinius bankus. Šiuo atveju jis paminėjo tokius elementus kaip skaidrumas, laisvė ir technologijos.

Jo įžvalgos išsakytos tuo metu, kai bendrosios kriptovaliutos ir toliau išlaiko pastarojo meto trumpalaikį prieaugį, kuriam vadovauja bitkoinas. Pirmoje vietoje esanti kriptovaliuta išlaikė prieaugį, viršijantį 20 000 JAV dolerių, o rinka susigrąžino 1 trilijono JAV dolerių kapitalizaciją.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos