BTC kaina augo, ETH dujų mokesčiai sumažėjo

Tradicinės JAV rinkos pirmadienį nedirbo dėl šventės, tačiau Bitcoin (BTC) kaina augo. Didžiausia kriptovaliuta pabrango daugiau nei 7 % ir pasiekė maždaug 31 500 JAV dolerių, t. y. aukščiausią lygį nuo kovo 9 d.

Bitkoino kaina jau devynias savaites buvo „duobėje“, dėl kurios nuo 37 600 JAV dolerių nukrito iki maždaug 29 400 JAV dolerių. Kol vairuotojai dejuoja dėl kylančių dujų kainų, kriptovaliutų prekiautojai patiria priešingą situaciją: Ethereum dujų kainos yra mažos. Remiantis grandinėje esančiais duomenimis, vidutinė sandorio kaina dabar yra apie 3,70 JAV dolerio. Metų pradžioje šis skaičius svyravo nuo 38 iki 52 JAV dolerių, priklausomai nuo to, kokia tuo metu buvo grandinės perkrova.

Dėl to daug dujų reikalaujantys sandoriai, pavyzdžiui, NFT pardavimas „OpenSea“ arba „UniSwap“ sandorio užbaigimas, pasiekė visų laikų žemumas.

Atrodo, kad prekybininkai išsigando „Terra“ padarinių ir nesiryžta grįžti į rinką. Remiantis grandinės statistiniais duomenimis, kritinėmis dienomis, susijusiomis su „Terra“ žlugimu, buvo pastebimas didelis dujų naudojimo šuolis, o vėliau, gegužės mėnesį, prekybininkams siekiant apsisaugoti nuo rinkos svyravimų, labai išaugo „UniSwap“ sandorių aktyvumas.

Bėda ta, kad jie negrįžta į rinką: dujų nedaug, „UniSwap“ (palyginti) neaktyvi, o eterio kaina toliau krenta. Fundamentaliai ETH kaina turėtų augti, tačiau paklausa mažėja, nes trūksta aktyvių prekiautojų.

Nors „Solana“ ir „Avalanche“ sąnaudos ėmė didėti, aktyvių dienos naudotojų skaičius nedidėja. Abu šie tinklai buvo sukurti tada, kai eterio dujų mokesčiai buvo dideli, todėl gali būti, kad nebrangios dujos neskatina veržtis prie jų durų. Viena iš nenumatytų viso to pasekmių bus Ethereum susijungimo laikas, nes bus mažiau skubos pereiti prie „Proof of Stake“, o su tuo susijusios labiau kontroliuojamos nuspėjamosios išlaidos.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos