„Celsius“ vadovui uždrausta išvykti?

Socialinėje žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad „Celsius“ generaliniam direktoriui Alexui Mashinksy buvo neleista išvykti iš JAV, nors jo arešto orderio nėra.

Apie tai, kad Mašinskis buvo sustabdytas ar kaip nors sulaikytas Morristauno oro uoste Naujajame Džersyje, pirmasis pranešė verslininkas Mike’as Alfredas.

Alfredas pridūrė, kad jo šaltinis jam pateikė pakankamai „išsamią“ informaciją, įskaitant tai, kad jis ketino skristi į Izraelį, kur gyveno dar būdamas vaiku.

Jei tai tiesa, šis įvykis būtų labai iškalbingas, matydami, kad JAV pareigūnai nėra paskelbę apie jokį tyrimą dėl to, kas atrodo kaip labai tikėtinas „Celsius“ žlugimas. Pats Mašinskis socialinėje žiniasklaidoje nebuvo aktyvus nuo birželio 15 d., kai tai, ką išgyvena bendrovė, pavadino „sunkiu momentu“.

Sunkus „Celsius“ likimas buvo gerai užfiksuotas: penktadienį „Wall Street Journal“ pranešė, kad bendrovė siekia pasamdyti bankroto patarėjus, tą pačią dieną „Coindesk“ pranešė, kad „Goldman Sachs“ siekia gauti 2 mlrd. dolerių investuotojų įsipareigojimų pirkti probleminį turtą su didelėmis nuolaidomis, jei kriptovaliutų skolintojas bankrutuotų.

Praėjusių metų lapkritį paaiškėjo, kad „Celsius“ finansų direktorius Yaronas Shalemas buvo tarp septynių asmenų, suimtų dėl įtariamos kriptovaliutų sukčiavimo schemos. Šiuo metu vyksta Shalemo bylos nagrinėjimas teisme.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos