„Citadel“ vadovas: Terra (LUNA) „fiasko“ turėtų būti įspėjamasis skambutis reguliavimo institucijoms

„Citadel Securities“ – JAV rinkos formavimo įmonės generalinis direktorius Kenas Grifinas teigia, kad „Terra“ (LUNA) žlugimas turėtų būti įspėjamasis signalas reguliavimo institucijoms.

Naujajame interviu Grifinas sako, kad „Terra“ (LUNA) „katastrofa“, kurios metu taip pat buvo panaikinta blokų grandinės stablecoino „TerraUSD“ (UST) priklausomybė, turėtų paskatinti valdžios institucijas parengti reikiamą reguliavimą, ypač stablecoinų atžvilgiu.

„Manau, kad „Terra“ katastrofa turėtų būti skambutis Vašingtonui, kad jis iš tikrųjų susitelktų į apgalvotą reguliavimą. Ir ypač stablecoin, dėl savo pavadinimo beveik reikalaujantis tinkamo reguliavimo.“

Rizikos draudimo fondo vadovas sako, kad didžiausiam pagal rinkos apimtį ir kiekį stabiliajam Tether (USDT) vis dar kyla klausimų dėl jį užtikrinančių rezervų. Griffino teigimu, turėtų būti prieinami ir patikrinami įrodymai, kad stabilieji pinigai yra paremti rezervais.

„Bloomberg“ atliko fenomenalų darbą, susijusį su Tether. Kas slypi už „Tether“? Tai, kad mes nežinome, yra visiškas absurdas.

Pasak „Citadel“ vadovo, pagal įstatymą turėtų būti reikalaujama, kad stablecoin emitentai periodiškai atskleistų atsargas, kuriomis užtikrinamas kriptovaliutų turtas, susietas su fiat valiuta, lygiai taip pat, kaip reikalaujama, kad biržoje prekiaujami fondai (ETF) reguliariai atskleistų pagrindinį turtą.

„Taip, kaip kasdien atskleidžiamos ETF turimos lėšos, turėtume periodiškai atskleisti, kas yra STAbiliųjų kriptovaliutų pagrindas, kad žmonės žinotų, ar jų pinigai yra saugūs, ar ne.“

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos