Coinbase pateko į „Fortune 500“, o FTX vadovas tarp 100 įtakingiausių

Kriptovaliutų birža „Coinbase“ tapo pirmąja kriptovaliutų ir blokų grandinės srities korporacija, įtraukta į garsųjį „Fortune 500“ sąrašą.

Jau 68 metus kasmet pagal tradiciją sudaromas „Fortune 500“ sąrašas yra sinonimas, kai reitinguojamos pirmaujančios Jungtinių Valstijų korporacijos pagal bendrąsias pajamas, taip pat kitus kiekybinius rodiklius, pavyzdžiui, procentinę pelno maržą, turtą, darbuotojų skaičių ir kt.

Pirmąją vietą dešimtą kartą iš eilės užėmė mažmeninės prekybos milžinė „Walmart“, kurios pajamos siekė 572 754 mln. dolerių ir padidėjo 2,4 %. Antrąją vietą užėmė „Amazon“ su 469 822 doleriais ir 21,7 %, o trečiąją – „Apple“ su 365 817 doleriais ir 33,3 %.

Prie „Coinbase Global“ įtraukimo į 437 vietą prisidėjo užfiksuotos 7 839,4 mln. dolerių pajamos, 513,7 % metinis augimas ir 3 730 darbuotojų visame pasaulyje.

Neseniai paskelbtoje ataskaitoje, kurioje užfiksuoti „Coinbase“ finansiniai rezultatai per 2022 m. I ketvirtį, atskleisti 430 mln. dolerių nuostoliai – pirmasis incidentas viešoje bendrovės istorijoje po keturių ankstesnių ketvirčių, per kuriuos buvo gautas didelis pelnas.

Vis dėlto generalinio direktoriaus Briano Armstrongo nesuglumino sėkmė, pareiškęs, kad šie cikliniai mažos rinkos apimties laikotarpiai suteikia bendrovei galimybę „daugiau dėmesio skirti produktų kūrimui“.

Šios optimistinės nuotaikos tinka ir viešai „Nasdaq“ biržoje kotiruojamoms „Coinbase“ akcijoms COIN, kurių vertė nuo visų laikų aukštumų – 368,90 JAV dolerio po pirminio akcijų siūlymo 2021 m. balandžio mėn. nukrito 82 % iki 66,10 JAV dolerio.

Tarp 100 įtakingiausių

FTX generalinis direktorius Samas Bankmanas-Friedas buvo įtrauktas į žurnalo TIME įtakingiausių 2022 m. žmonių sąrašą.

TIME korespondento Andrew R. Chow – neseniai pasirodžiusio Vitaliko Buterino straipsnio autoriaus – nominuotas lyderis Bankmanas-Friedas buvo pažymėtas kaip „veiksmingas altruistas“ ir pripažintas už tai, kad atliko svarbų vaidmenį plėtojant teigiamą kriptovaliutų erdvės naratyvą ir „naudojo visas įmanomas priemones, kad įtikintų visuomenę savo stiprybėmis“, rašoma 99 metų senumo žurnale.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos