Do Kwon turi dar vieną priešą – Anonymous

Pastaruoju metu Do Kwon išgyvena ne pačius geriausius laikus. Dėl Terros žlugimo ant jo rankų teka ne vieno savižudžio kraujas, jo veiklą tiria dviejų šalių valdžios institucijos, be to, jam jau iškeltos trys bylos. Vakar paaiškėjo, kad jis turi naują priešą, be kurio tikrai galėjo apsieiti, – programišių grupę „Anonymous“.

Savo „YouTube“ kanale „Anonymous“ paskelbė trumpą vaizdo įrašą, kuriame paaiškino, kodėl D. Kwonas tapo naujausiu jų taikiniu:

Vaizdo įraše „Anonymous“ teigia, kad Kwonas „išgarsėjo savo arogantiška taktika… ir elgdamasis taip, tarsi niekada nesugebėtų žlugti“ bei pakartojo Kwono paneigtą teiginį, kad per LUNA bumą jis kas mėnesį išgrynindavo 80 mln. dolerių.

Įraše priduriama, kad yra „svarių įrodymų, jog Do Kwonas nuo pat pradžių turėjo blogų ketinimų“, ir minimas „Basis Cash“ – kita Do Kwono stabilioji kriptovaliuta, kuri taip pat žlugo.

Anonymous pasirašo sakydami, kad atlieka savo tyrimą dėl „Terra“ įkūrėjo, žada išnagrinėti „visą Do Kwono istoriją nuo tada, kai jis įžengė į kriptovaliutų erdvę“, ir pareiškia tikintys, kad „jūsų naikinimo pėdsakais galima atrasti dar daug nusikaltimų“.

Galiausiai ji įspėja Kwoną „laukti mūsų“.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos