Do Kwono pasiūlymas dėl Terra blokų grandinės „atgimimo“ ką tik patvirtintas 65 proc. balsų

Ankstyvą trečiadienio rytą didele balsų persvara buvo priimtas sprendimas sukurti naują „Terra“ blokų grandinę po to, kai neseniai žlugo šios grandinės kriptovaliuta „Luna“ ir stabilioji valiuta UST.

Balsavimas buvo patvirtintas didžiule persvara: 65,5 % „už“ ir 13,2 % „prieš“ su veto teise, 200 403 090 balsų „už“ ir 40 374 458 balsai „prieš“. Nemaža dalis balsų, 20,98 %, arba 64 192 319 balsų, buvo susilaikiusiųjų.

Balsuoti galėjo „Luna“ žetonų turėtojai; viena „Luna“ kriptovaliuta prilygo vienam balsui. Nors neaišku, kas nutiks dabar, kai pasiūlymas dėl naujos blokų grandinės buvo patvirtintas, balsavimas „už“ yra vienintelis būdas daugeliui UST ir „Luna“ turėtojų atgauti bet kokius savo nuostolius. Balsavimas „prieš“ faktiškai būtų palikęs šias valiutas bevertes.

Pirminiame pasiūlyme buvo siūlomas „hard fork“, kuris padalytų blokų grandinę į dvi dalis, tačiau vėliau jis buvo pakeistas. Rezultatas atveria galimybes iš naujo paleisti Terra blokų grandinę, kurioje saugomos dvi beveik bevertės kriptovaliutos po to, kai prieš dvi savaites įvykęs UST „depeg“ įvykis sukėlė platų tokenų išpardavimą, dėl kurio UST vertė nukrito iki centų už dolerį, o jo seserinės kriptovaliutos Luna vertė per 24 valandas sumažėjo 97 %. Naujos blokų grandinės sukūrimas leistų senojoje „Terra“ blokų grandinėje talpinamoms programoms migruoti į naująją, užuot iš naujo perdirbinėjus savo projektus.

Vykdant šį planą, milijonai „Luna“ žetonų bus išdalyti rėmėjams, tikintis, kad jie bus kažko verti, kai žmonės priims naująją blokų grandinę.

„Luna 2.0“ išleidimo data

„Luna 2.0“ pradės veikti gegužės 27 d., t. y. tą pačią dieną, kai bus sukurtas naujos „Terra“ grandinės blokas. Dabar „Terra“ išleido naujosios grandinės „Terra Core“ kodą, o bandomasis tinklas jau veikia prieš gegužės 27 d. pradžią. Šią dieną „Luna“ oficialiai bus pervadinta į „Luna Classic“.

Luna 2.0 Airdrop

Esamiems „Luna“ turėtojams „Luna 2.0“ airdrop būdu bus paskirstyta naujosios „Terra“ grandinės paleidimo metu.

1 mlrd. vienetų bus paskirstytas taip:

„Luna“ turėtojai prieš ataką: 35%
„Luna“ turėtojai po atakos: 10%
aUST turėtojai prieš ataką: 10%
UST turėtojai po atakos: 15%
Bendruomenės rezervas: 30 % (10 % kūrėjams), kurį kontroliuoja „Luna stakers“.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos