Elonas Muskas: ir toliau remsiu Dogecoin

E. Muskas neseniai tviteryje pranešė apie savo paramą Dogecoin po Niujorko apygardos teismui pateikto grupinio ieškinio prieš milijardierių. Ieškinyje teigiama, kad E. Muskas ir jo bendrovės „Tesla“ ir „SpaceX“ klaidingai pristatė Dogecoin.

Ieškovas teigia, kad Muskas reklamavo „Dogecoin“, nors žinojo, kad tai yra sukčiai. Ieškovas nori, kad jam būtų išmokėta 258 mlrd. dolerių kompensacija už patirtus nuostolius investavus į memecoin. Ieškinyje taip pat siekiama, kad investavimas į Dogecoin būtų pripažintas azartiniu lošimu Jungtinėse Valstijose.

Šis ieškinys buvo išjuoktas kriptovaliutų bendruomenės „Twitter“ tinkle. Dogecoin yra memecoin, pradėtas naudoti 2013 m. siekiant pasijuokti iš bitkoino. Nuo 2020 m. iki 2021 m. Dogecoin tapo labiausiai aptarinėjama kriptovaliutų bendruomenės moneta, o jos rinkos vertė piko metu viršijo 80 mlrd. dolerių. Tačiau besitęsianti meškų rinka paveikė kriptovaliutos kainą, kuri nukrito iki maždaug 0,06 JAV dolerio.

Muskas buvo priskiriamas Dogecoin raliui, kuris praėjusiais metais pasiekė rekordinį lygį. Tesla generalinis direktorius tviteryje rašo apie šį memecoiną, o kai jis tai daro, kaina gerokai pakyla.

Dogecoin jau priimamas „Tesla“ ir „SpaceX“ kaip atsiskaitymo priemonė perkant prekes. Vienas iš Dogecoin kūrėjų Billy Markus išsakė nuomonę, kad Dogecoin turi neapsiriboti vien memecoin ir suteikti bendruomenei naudingumo ir saugumo.

Markuso nuomonę palaikė Elonas Muskas, kuris teigė, kad DOGE turi būti „labiau panašus į valiutą“. Be to, Muskas patikino, kad memecoinas ir toliau bus tvirtinamas kaip mokėjimo priemonė bendrovėse „Tesla“ ir „SpaceX“.

Šiuo metu E. Muskas planuoja įsigyti „Twitter“, o viena iš problemų, kurias jis norėtų spręsti šioje platformoje, yra kriptovaliutų sukčiavimas. Atsižvelgdamas į savo sąsajas su kriptovaliutų sektoriumi, Muskas tapo kibernetinių nusikaltėlių, norinčių apgauti investuotojus, taikiniu.

Neseniai milijardierius aptiko suklastotą vaizdo įrašą, kuriame jis vaizduojamas kaip kriptovaliutos projekto propaguotojas. Vaizdo įraše buvo imituojamas Musko pasirodymas TED paskaitoje, o suklastota versija buvo sukurta siekiant suvilioti nieko neįtariančius investuotojus.

Platforma, kurią reklamuoja netikras vaizdo įrašas, siūlė investuotojams 30 % grąžą iš jų turimų kriptovaliutų. Tokios apgavystės per pastaruosius metus tapo vis labiau paplitusios.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos