„GameStop“ atidarė NFT prekyvietę

Amerikiečių vaizdo žaidimų, buitinės elektronikos ir žaidimų prekių mažmenininkė „GameStop“ paleido NFT prekyvietę, kurioje žaidėjai, kūrėjai, kolekcininkai ir kiti gali pirkti, parduoti ir prekiauti nepiniginiais žetonais.

Žaidimų milžinė „GameStop“ pirmadienį atidarė savo NFT prekyvietę. Naujoji prekyvietė ketina užtikrinti mažus mokesčius ir didelę spartą.

Rinkos naudotojai gali pirkti, parduoti, prekiauti ir kurti NFT. Šioje prekyvietėje įdiegta funkcija, leidžianti naudotojams peržiūrėti statistiką, taip pat pateikiama mokomoji medžiaga. Mokomajame turinyje pateikiama viskas, pradedant nepiniginių žetonų pagrindais ir baigiant tuo, kaip prijungti piniginę prie prekyvietės.

Tai neakivaizdinė Ethereum 2 sluoksnio pagrindu veikianti programa, o naudotojai gali prisijungti prie prekyvietės naudodami GameStop piniginę arba kitas su Ethereum suderinamas pinigines. Gegužės mėnesį „Cointelegraph“ pranešė apie „GameStop“ piniginę ir naujosios prekyvietės planus.

Prekyvietės pagrindiniame programėlės lange rodomi rekomenduojami NFT, jų kūrėjai ir kolekcijos. Gilesnę rinkos analizę taip pat galima atlikti per sąsają „Explore“. Šiuo metu prekyvietėje yra 236 kolekcijos.

Per „Immutable X“ į prekyvietę pateks keli „Web3“ žaidimai, įskaitant „Illuvium“, „Gods Unchained“ ir „Guild of Guardians“. Žaidimų parduotuvė „GameStop“ su „Immutable X“ bendradarbiavo vasario mėn.

Tai yra vieša programos beta versija, todėl vartotojai turėtų tikėtis sutrikimų, kol bus išleista pilna turgaus versija.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos