Grayscale: bylinėjimasis dėl Bitcoin ETF gali užtrukti 2 metus

Grayscale teigia, kad skirtumai tarp ateities sandorių (futures) ir neatidėliotinų sandorių (spot) Bitcoin ETF neturi jokio ryšio su patvirtinimais, nes kainos grindžiamos tomis pačiomis neatidėliotinų sandorių Bitcoin rinkomis.

Turto valdymo įmonės toliau kovoja dėl neatidėliotinų sandorių Bitcoin (BTC) biržoje prekiaujamo fondo (ETF) Jungtinėse Valstijose, nes reguliavimo institucijos tebėra skeptiškai nusiteikusios šios idėjos atžvilgiu.

Turto valdytojos „Grayscale“ vyriausiasis teisininkas Kreigas Salmas (Craig Salm) aptarė įmonės ieškinį Jungtinių Valstijų vertybinių popierių ir biržų komisijai (SEC) dėl „Grayscale Bitcoin Trust“ (GBTC) pertvarkymo į neatidėliotinų sandorių bitkoinų ETF.

Salmas paaiškino, kuo grindžiamas „Grayscale“ argumentas prieš SEC, ir kartu atsakė į dažniausiai užduodamus su ieškiniu susijusius klausimus. Teisininko teigimu, SEC atsisakyme dėl neatidėliotinos prekybos bitkoinais ETF atskiriami ateities sandoriai ir neatidėliotina prekyba bitkoinais ETF ir nustatomas skirtumas tarp jų.

Tačiau „Grayscale“ teigia, kad šie skirtumai neturi jokio ryšio su Bitcoin ETF patvirtinimais, nes tiek ateities sandorių, tiek neatidėliotinų sandorių Bitkoino ETF kainos grindžiamos tomis pačiomis neatidėliotinų sandorių Bitkoino rinkomis.

Taigi, Grayscale teisininkų komanda mano, kad neatidėliotinų sandorių Bitcoin ETF nepatvirtinimas, esant Bitkoino ateities sandorių ETF patvirtinimui, gali būti laikomas „nesąžininga diskriminacija“. Salm teigė, kad tai pažeidžia keletą įstatymų, įskaitant Administracinės procedūros įstatymą ir 1934 m. Vertybinių popierių biržos įstatymą.

Paaiškinęs Grayscale argumentus, Salm taip pat atsakė į dažniausią klausimą tarp tų, kurie stebi ieškinio raidą: Kada pagaliau bus patvirtintas pagrindinės kriptovaliutos ETF?

Pasak Salmo, nors dėl daugelio veiksnių tikslaus laiko nėra aišku, jis mano, kad tai gali užtrukti nuo vienerių iki dvejų metų.

Nepaisant galimos bylos trukmės, Salmas sakė, kad „Grayscale“ tvirtai tiki savo argumentais ir yra įsitikinęs, kad teismas priims jai palankų sprendimą.

Kai „Grayscale“ pradėjo teisinį iššūkį SEC, bendruomenės nariai susitelkė ir palaikė įmonę. Daugelis buvo nusivylę sprendimu nepatvirtinti spot Bitcoin ETF, o patvirtinti ETF, kuris šortuoja Bitkoiną. Vienas „Twitter“ vartotojas teigė, kad SEC žingsniu siekiama „nuslopinti Bitkoino kainą“.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos