„Huobi Global“ plečia savo veiklą Lotynų Amerikoje

Siekdama sustiprinti savo verslą augančiame Lotynų Amerikos regione, „Huobi Global“ neseniai paskelbė, kad įsigijo „Bitex“ – kriptovaliutų biržą, aktyviai veikiančią Argentinoje, Čilėje, Paragvajuje ir Urugvajuje.

Lotynų Amerika yra vienas sparčiausiai augančių kriptovaliutų regionų pasaulyje. Pagal skaitmeninio turto įsisavinimą šis regionas per pastaruosius kelerius metus išliko pirmajame penketuke. Skaitmeninių valiutų naudojimas Lotynų Amerikoje 2019-2021 m. išaugo daugiau kaip 1 300 proc.

„Nuo tada, kai „Huobi Group“ pirmą kartą įžengė į Lotynų Amerikos rinką, pastebėjome joje nepaprastą augimą ir esame optimistiškai nusiteikę dėl savo perspektyvų šiame regione. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su tokiu žinomu žaidėju kaip „Bitex“, nes siekiame plėsti savo įtaką Lotynų Amerikoje. Mūsų partnerystė suteiks DIDESNES galimybES VARTOTOJAMS prekiauti su „Huobi“ įrodytu saugumu, likvidumu ir stabilumu“, – sakė Jeffrey Ma, „Huobi Group“ pasaulinis susijungimų ir įsigijimų vadovas.

Finansinės įsigijimo detalės nebuvo atskleistos. Praėjusiais metais „Huobi“ išplėtė savo prekybos paslaugų rinkinį, kad jis būtų pritaikytas klientams visame pasaulyje.

Lotynų Amerika

Pasak „Huobi“, Lotynų Amerika yra svarbi skaitmeninių mainų rinka. Įmonė paskelbė apie „Huobi Argentina“ veiklos pradžią 2019 m., atsižvelgiant į didėjančią kriptovaliutų produktų ir paslaugų paklausą šioje šalyje.

Francisco Buero, „Bitex“ vykdomasis direktorius, sakė:

„Bitex“ buvo įkurta siekiant apsaugoti mūsų naudotojų pinigų vertę, kilus didelėms finansų krizėms Lotynų Amerikoje. Po aštuonerių sėkmingos veiklos metų sparčiai augome, todėl manome, kad partnerystė su „Huobi Global“ ne tik parems mūsų plėtrą, bet ir padės mums geriau aptarnauti klientus, suteikiant jiems galimybę naudotis platesniu skaitmeninio turto asortimentu „Huobi Global“ platformoje. Be to, „Huobi Global“ sukaupta didelė patirtis saugumo srityje padės apsaugoti mūsų svarbią misiją, nes mes ir toliau veikiame kaip birža be sienų.“

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos