Į kokias kriptovaliutas investavęs, Binance finansavimą gavęs, Multicoin Capital fondas?

Šių metų, Kovo mėnesio pradžioje, kriptovaliutų biržų gigantas Binance, paskelbė, kad tampa strateginiu Multicoin Capital fondo investuotoju. Šis fondas sudarytas iš dviejų fondų, kurių bendros investicijos kriptorinkoje siekia beveik 200 milijonų JAV dolerių. Kai kurios kriptovaliutos jau spėjo išpopuliarėti pavasarį, atnešdamos investuotojams nemažus pelnus. Tačiau Bitkoinui pasiekus naują „viršūnę“ ir augant visai kriptorinkai, manome, kad tai dar ne pabaiga. Todėl nusprendėme trumpai apžvelgti kelias su Multicoin Capital susijusias kriptovaliutas ir paprognozuoti jų kainas, kurios gali būti pasiektos dar iki šių metų pabaigos.

ALPHA kriptovaliuta

„Alpha Finance Lab“ (ALPHA) yra kryžminės grandinės „DeFi“ platforma, kuri siekia, kad alfa būtų prieinama naudotojams įvairiose skirtingose blokų grandinėse, įskaitant „Binance Smart Chain“ (BSC) ir „Ethereum“.

Platformos tikslas – sukurti „DeFi“ produktų ekosistemą, kuri tenkintų nepatenkintus pramonės poreikius, tuo pačiu būtų paprasta naudoti ir naudotis. Pirmasis „Alpha Finance Lab“ sukurtas produktas yra „Alpha Lending“ – decentralizuotas skolinimo protokolas su algoritmiškai koreguojamomis palūkanų normomis.

Kaina – 1$

Prognozuojama kaina – 5$

AR kriptovaliuta

„Arweave“ (AR) yra decentralizuotas saugojimo tinklas, kuriuo siekiama sukurti neriboto duomenų saugojimo platformą. Apibūdindamas save kaip „kolektyviai valdomą kietąjį diską, kuris niekada nepamiršta“, tinklas visų pirma talpina „permaweb“ – nuolatinį decentralizuotą žiniatinklį su daugybe bendruomenės sukurtų programų ir platformų.

Kaina – 53$

Prognozuojama kaina – 128$

AUDIO kriptovaliuta

„Audius“ (AUDIO) yra decentralizuotas dalijimosi muzika ir srautinės transliacijos protokolas, kuris palengvina tiesioginius sandorius tarp klausytojų ir kūrėjų, suteikdamas kiekvienam laisvę platinti, užsidirbti ir transliuoti bet kokį garso turinį.

Kaina – 1,97$

Prognozuojama kaina – 8,67$

C98 kriptovaliuta

„Coin98“ (C98) – tai „viskas viename“ DeFi platforma, kurioje veikia visas produktų rinkinys, įskaitant „Coin98“ piniginę, „Coin98“ biržą ir „Space Gate“ (kryžminį grandinės tiltą). Coin98 siekia patenkinti neišnaudotą pramonės paklausą ir tapti vartais, kurie sujungia TradFi naudotojus su bet kuria DeFi paslauga ar blokų grandine.

Kaina – 3,5$

Prognozuojama kaina – 12$

ICP kriptovaliuta

„DFINITY“ (ICP) kuria naujo tipo viešąjį decentralizuotą debesų kompiuterijos resursą. Jis remiasi nauju blokų grandinės kompiuteriu, kuris savo koncepcija panašus į „Ethereum“, tačiau pasižymi gerokai didesniu našumu ir galiausiai neribotais pajėgumais. Šiame kompiuteryje veikiančios verslo programos bus nesustabdomos ir joms nereikės sudėtingų komponentų, pavyzdžiui, duomenų bazių, atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo sistemų ar „Amazon Web Services“. Tokiu būdu išlaidas bus galima sumažinti 90 % ar daugiau, nes sumažės reikalingas pagalbinis žmogiškasis kapitalas.

Kaina – 48$

Prognozuojama kaina – 970$

LPT kriptovaliuta

„Livepeer“ (LPT) kuria keičiamo dydžio platformą kaip paslaugą kūrėjams, norintiems į savo projektą įtraukti tiesioginį arba užsakomąjį vaizdo įrašą. Jie siekia padidinti vaizdo įrašų darbo srautų patikimumą ir kartu sumažinti jų mastelio keitimo sąnaudas. Kad tai pasiektų, jie kuria p2p infrastruktūrą, kuri sąveikauja per Ethereum blokų grandine apsaugotą rinką.

Kaina – 25,5$

Prognozuojama kaina – 46$

NEAR kriptovaliuta

„NEAR“ (NEAR) protokolas yra decentralizuota taikomųjų programų platforma, sukurta tam, kad programėles būtų galima naudoti žiniatinklyje. Tinklas veikia pagal „Nightshade“ vadinamą „Proof-of-Stake“ (PoS) konsensuso mechanizmą, kuriuo siekiama užtikrinti mastelio keitimą ir stabilius mokesčius.

Kaina – 9$

Prognozuojama kaina – 18$

SOL kriptovaliuta

„Solana“ (SOL) yra labai funkcionalus atvirojo kodo projektas, kuris remiasi blokų grandinės technologijos be leidimų prigimtimi, kad galėtų teikti decentralizuotus finansų (DeFi) sprendimus. Nors idėja ir pradinis darbas prie projekto prasidėjo 2017 m., „Solana“ oficialiai pradėjo veikti 2020 m. kovo mėn. ir ją pristatė fondas „Solana Foundation“, kurio būstinė yra Ženevoje (Šveicarija).

„Solana“ išmaniųjų sutarčių architektūra palaiko iki 100 000 sandorių per sekundę pasauliniame kelių šimtų mazgų tinkle. Panašiai kaip ir „Google“ „TrueTime“, kuri remiasi sinchronizuotais atominiais laikrodžiais kaip patikimu laiko ir tvarkos šaltiniu, „Solana“ sukūrė kriptografiškai saugų ir pasitikėjimą mažinantį laiko šaltinį, vadinamą istorijos įrodymu, ir aplink jį sukūrė patikimą blokų grandinę.

Kaina – 198$

Prognozuojama kaina – 400$

Visų šių ir kitų kriptovaliutų galite įsigyti mūsų rekomenduojamose kriptobiržose

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos