JPMorgan: Bitcoin – alternatyvaus turto favoritas

„JPMorgan“ nuomone, tikroji bitkoino vertė yra 28 proc. didesnė nei dabar. Be to, banko teigimu, tai yra mėgstama alternatyvi turto klasė. Nors kriptovaliutų rinkai buvo sunki savaitė, bankas mano, kad netolimoje ateityje laukia nemažas prieaugis.

Banko teigimu, kriptovaliuta, kaip vienas mėgstamiausių „alternatyvių turto rūšių“, populiarumu aplenkė nekilnojamąjį turtą.

„JPMorgan“ mano, kad 38 000 JAV dolerių yra pagrįsta bitkoino kaina. Šiuo metu bitkoinu prekiaujama daug mažesne kaina, nei bankas tikisi, kad jis bus vertas. Dėl didėjančios infliacijos ir palūkanų normų, Ukrainos krizės ir nuosmukio Kinijoje investuotojai tiesiog bėga nuo rizikingesnio turto, pavyzdžiui, kriptovaliutų.

Lapkritį bendra kriptovaliutų rinkos vertė buvo 3 trln. dolerių. Gegužės mėn. bendra kriptovaliutų rinkos vertė buvo 1,3 trln. dolerių. Pasak „JPMorgan“, dėl išpardavimo kriptovaliutos nukentėjo labiau nei kitas investicinis turtas, pavyzdžiui, akcijos, fondai ar nekilnojamasis turtas. Tai leidžia manyti, kad kriptovaliutoms dar yra erdvės kilti.

Kriptovaliutų rinką sukrėtė pražūtingas TerraUSD ir visos Terra ekosistemos žlugimas. Kilus finansų krizei, daugiausia nuostolių patyrė smulkieji ir vidutiniai investuotojai. Jie bejėgiškai stebėjo, kaip dingsta visi jų pinigai. Tačiau, pasak „JPMorgan“, LUNA nuosmukis turėjo mažai įtakos kriptovaliutų rizikos kapitalo finansavimui. Alternatyvios investicijos, kurių lyginamasis svoris yra per didelis, dabar yra nepakankamai įvertintos, o tai rodo, kad bankas jomis domisi mažiau.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos