Kaip išvengti dažniausių kriptovaliutų prekybos klaidų

Investavimas į kriptovaliutas yra viena sudėtingiausių užduočių pasaulyje. Jei pažvelgtumėte į sėkmės rodiklį, nustebtumėte sužinoję, kad daugiau nei 95 % prekiautojų praranda pinigus. Paprastai pradedantieji prekiautojai pradeda vykdyti sandorius neatlikę tinkamos rinkos analizės. Ilgainiui jie viską apsunkina, imdamiesi sandorių ir vadovaudamiesi nuojauta.

Tačiau jei norite pakeisti savo gyvenimą, turite prekiauti rinkoje nesivadovaudami savo emocijomis. Tik tada galėsite sudaryti sandorius nedarydami kvailų klaidų. Nors yra šimtai būdų, kuriais galite išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų prekiaujant kriptovaliutomis, išskirsime ryškiausias iš jų. Perskaitę šį straipsnį, išmoksite tinkamai valdyti savo rizikos profilį ir taip nebesusidursite su dažniausiai pasitaikančiomis klaidomis.

Ignoruokite emocijas

Investavime emocijos yra kritiškai svarbios. Žmonės, ketinantys užsidirbti pragyvenimui iš prekybos, visada turėtų sudaryti sandorius remdamiesi techniniais veiksniais. Nors įvaldyti techninę analizę yra sunku, naudodamiesi popierine prekybos sąskaita galite lengvai išmokti tam tikrų dalykų. Popierinė prekybos sąskaita suteikia galimybę mokytis be rizikos. Mokydamiesi prekybos pagrindų, turėtumėte išsiugdyti įgūdžius, kaip nekreipti dėmesio į emocinius protrūkius. Tik tada galėsite tikėtis nuoseklių savo prekybos rezultatų. Išmokite būti protingi ir venkite emocinio prisirišimo.

Atidžiai rinkitės brokerį

Prekyba kriptovaliutomis yra labai sudėtinga užduotis, ir jei pasirinksite prekiauti su žemos klasės brokeriu, viskas bus dar blogiau. Pavyzdžiui, susidursite su dideliu slydimu vykdant sandorius. O jei jums pavyks gauti beprotišką pelną, brokeris gali įšaldyti jūsų sąskaitą. Taigi iš pat pradžių pasirinkite gerą brokerį, kad netektų susidurti su tokiomis problemomis.

Pildykite prekybos žurnalą

Kaip profesionalus kriptovaliutų prekiautojas, visada turėtumėte vesti griežtą prekybos žurnalą. Nesivadovaudami griežtu prekybos žurnalu, nuolat pažeidinėsite taisykles. Dėl to viskas taps labai sudėtinga ir galiausiai prarasite pinigus bei nutrauksite prekybą. Prekiaudami kriptovaliutų rinkoje, turėtumėte nepamiršti fakto, kad jos kintamumas yra labai didelis. Taigi, jei nesugebėsite vesti žurnalo, labai dažnai žengsite klaidingus žingsnius. Be to, pralaimėję kelis sandorius, tapsite neramūs, o tai privers jus daryti kvailas klaidas.

Prekiaukite drausmingai

Dauguma mažmeninių prekiautojų praranda pinigus, nes nesilaiko griežtos prekybos drausmės. Norėdami drausmingai prekiauti rinkoje, turite įgyti itin daug žinių. Drąsiai mokykitės iš nemokamų šaltinių, tačiau įsitikinkite, kad šaltinis turi gerą reputaciją. Pasitikėti nepatikimais kriptografinės prekybos šaltiniais gali būti didelė problema. Kartais jums kils noras prekiauti su didele rizika, kad atgautumėte nuostolius. Tačiau taip elgdamiesi nesugebėsite išlaikyti tinkamo rizikos ir grąžos santykio kiekviename sandoryje.

Venkite neigiamo rizikos ir grąžos santykio

Kad sėkmingai dirbtumėte kaip mažmeninis prekiautojas, turite vengti neigiamo rizikos ir grąžos santykio. Prekyba esant neigiamam rizikos ir grąžos santykiui yra vienas iš pagrindinių veiksnių, dėl kurių žmonės patiria sunkumų prekyboje. Prieš atidarydami bet kokį sandorį, įsitikinkite, kad sandorio rizikos ir atlygio santykis yra ne mažesnis kaip 1:2. Kartais galite manyti, kad viską žinote apie rinką, todėl prekiaujate su beprotišku svertu. Tačiau jei prekiausite su mažo sverto sąskaita ir galvosite apie rizikos ir atlygio santykį, niekada nesiimsite tokių žingsnių. Rizikos ir atlygio santykio išlaikymas yra labiau panašus į apsauginio sluoksnio sukūrimą jūsų prekybos sąskaitai. Nustokite siekti didesnio pelno ir siekite racionalaus pelno iš šios rinkos.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos