Keli svarbiausi kriptovaliutų rinkos pastarojo meto įvykiai

Naujienos kriptovaliutų rinkoje sklinda šviesos greičiu. Ne kiekvienas iš mūsų spėja jas visas apžvelgti, todėl išskyrėme kelis aktualiausius šio mėnesio įvykius ir trumpai juos aprašėme.

„PayPal“ leidžia kriptovaliutų išėmimą

PayPal“ pagaliau leidžia kriptovaliutų turėtojams pervesti savo skaitmeninį turtą iš platformos į kitas pinigines ir biržas. Galimybė perkelti Bitcoin ir kitas kriptovaliutas iš „PayPal“ į išorines pinigines buvo funkcija, kurios dažniausiai prašė naudotojai nuo tada, kai 2020 m. spalio mėn. fintech milžinė pradėjo teikti kriptovaliutų pirkimo, pardavimo ir laikymo paslaugą.

JAV tiria „Binance“ dėl BNB

JAV reguliavimo institucijos tiria, ar „Binance“ nepažeidė kokių nors vertybinių popierių taisyklių parduodama savo pačios skaitmeninį žetoną BNB, kuris šiuo metu yra penkta pagal kapitalizaciją pasaulyje kriptovaliuta. Tyrėjai aiškinasi, ar 2017 m. pirminis monetų siūlymas prilygo vertybinių popierių, kurie turėjo būti užregistruoti agentūroje, pardavimui. Atsakydama į tai, „Binance“ pareiškė, kad bendradarbiauja su valdžios institucijomis, kad įvykdytų visus reikalavimus.

Kriptovaliutų biržos išbraukia „Litecoin“ iš sąrašo

Litecoin bus išbrauktas iš Pietų Korėjos kriptovaliutų biržų „Bithumb“ ir „Upbit“ sąrašo dėl monetai padarytų pakeitimų. Biržos pareiškė, kad nutraukia 20-osios pagal dydį kriptovaliutos rinkos palaikymą dėl naujai aktyvuotų Mimblewimble Extension Blocks. Modifikacija leidžia užtikrinti didesnį privatumą atliekant sandorius, o tai prieštarauja Pietų Korėjos kovos su pinigų plovimu taisyklėms.

Terraform Labs susiduria su pasauliniais tyrimais

Vertybinių popierių ir biržų komisija (SEC) ir Pietų Korėja pradėjo atskirus tyrimus dėl bendrovės „Terraform Labs“, atsakingos už neseniai žlugusias „TerraUSD“ ir „Luna“ monetas. Pranešama, kad JAV SEC tiria „Terraform Labs“ veiklą dėl to, ar prekiaudama UST stablecoin nepažeidė federalinių investuotojų apsaugos taisyklių. Tuo tarpu Seulo metropolijos policijos agentūra taip pat tiria „Terraform“ darbuotoją dėl įtariamo bitkoinų pasisavinimo iš bendrovės iždo.

Niujorkas reguliuos stablecoin’us

Niujorko valstija išleido reguliavimo gaires dėl JAV doleriais užtikrintų stabiliųjų kriptovaliutų, kurias išleidžia reguliuojami subjektai. Šiame pirmame tokio pobūdžio JAV reikalavime teigiama, kad stablecoin turi būti visiškai padengtas atsargomis kiekvienos darbo dienos pabaigoje, o emitentas turi turėti išpirkimo politiką, suteikiančią turėtojui teisę išpirkti stablecoin už JAV dolerius.

Finansų įmonės kurs kriptovaliutų prekybos platformą

Rinkos formuotojai Citadel Securities ir Virtu Financial suvienijo jėgas su mažmeninėmis finansų maklerio įmonėmis Fidelity Investment ir Charles Schwab, kad sukurtų prekybos kriptovaliutomis platformą. Naujoji platforma suteiks prieigą prie gilaus skaitmeninio turto likvidumo fondo, galinčio smarkiai paskatinti mažmeninių investuotojų prekybą kriptovaliutomis.

Jay-Z ir Jackas Dorsey atidaro „Bitcoin Academy“

Reperis Jay-Z ir „Block“ vadovas Jackas Dorsey paskelbė apie „Bitcoin Academy“ – finansinio raštingumo mokymo programą Bruklino Bedford-Stuyvesant rajone, kuriame užaugo Jay-Z.

Bitcoin akademiją sudarys internetiniai ir asmeniniai užsiėmimai, kuriuose galės dalyvauti visi norintys, o dalyviai gaus mobilųjį prieigos tašką ir nominalią Bitcoin sumą praktiniam mokymuisi.

Milijardierių įsisavinimo lygis kriptovaliutose

Neseniai „Forbes“ atlikta turtingiausių pasaulio žmonių apklausa atskleidė, kad beveik 30 % jų yra tiesiogiai arba netiesiogiai investavę į kriptovaliutas. Tuo tarpu tik 16 % vidutinių suaugusių amerikiečių turėjo kokių nors investicijų į kriptovaliutas. FTX įkūrėjas Samas Bankmanas-Friedas, atvirai įrašęs savo pavardę į apklausą, „Forbes“ sakė, kad nuo 76 iki 100 % savo 20 mlrd. dolerių grynojo turto jis laiko kriptovaliutose.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos