Korėjos prokurorai pradėjo tyrimą dėl „TerraUSD“ žlugimo – bus iškviesti „Terra Lab“ darbuotojai

Šio mėnesio pradžioje įvykęs dramatiškas algoritminio stablecoino UST žlugimas sunaikino daugiau nei 40 mlrd. dolerių vertės investuotojų turtą. UST kaina nukrito žemiau 10 centų, nors visada turėjo būti lygi 1 JAV doleriui, ir iki šiol neatsigavo.

Šiuo metu UST vertė siekia maždaug 2-3 centus , o UST seserinis žetonas, pavadintas Luna, prarado beveik visą savo vertę ir yra prekiaudamas už cento dalį.

„Terraform Labs“ atsisakė UST kaip naujosios blokų grandinės dalies ir originalius „Luna“ žetonus pervadino į „luna classic“ (LUNC). Ir taip pat praėjusią savaitę paleido naują „Terra“ blokų grandinę, pavadintą „Terra 2.0“.

Reaguodami į tai, Pietų Korėjos prokurorai iškvietė visus „Terraform Labs“ darbuotojus ištirti „TerraUSD“ žlugimą.

Taigi, Pietų Korėjos agentūros tiria istorinės stablecoin’o, tarp kriptovaliutų žinomo UST kodu, žlugimą, teigiama šeštadienį vietos televizijos tinklo JTBC reportaže. Taip pat svarstomas kai kurių kriptovaliutų biržų įtraukimas į tyrimą.

Teigiama,kad neatskleistas darbuotojas jau davė parodymus vietos pareigūnams. Jis esą dalyvavo pirminiame „Terra“ blokų grandinės kūrime 2019 m. Darbuotojas tyrimo metu atskleidė, kad kai kuriems „Terraform Labs“ darbuotojams jau seniau kilo abejonių dėl UST stabiliosios kriptovaliutos.

Prokurorai nuodugniai nagrinėja visą šį reikalą, įskaitant generalinio direktoriaus Do Kwono UST dizaino srautus, kad išsiaiškintų, koks aplaidumas buvo padarytas jį projektuojant. Prokurorai taip pat pakartotinai žvalgosi, kaip vietinės kriptovaliutų biržos prieš įtraukdamos UST ar Luna į biržos sąrašus atliko tinkamą listingavimo peržiūrą.

Be to, pranešama, kad Korėjos finansų reguliavimo institucijos (FSC) – Finansinių paslaugų komisija (FSS) šio mėnesio pradžioje pradėjo skubius vietos kriptovaliutų biržų patikrinimus, kad sustiprintų investuotojų apsaugą.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos