Kriptovaliutų kasimas debesyse – pasyvios pajamos

Kriptovaliutų kasimas debesyse (cloud mining) tapo tendencija investuotojams gauti pasyvias pajamas.

Kriptovaliutų rinkos plėtra atvėrė daugybę pasyvių pajamų gavimo galimybių. Investuotojai pilnai priėmė skaitmenines valiutas, kad galėtų aktyviai įsitraukti į madingą investavimo ir pasyvių pajamų gavimo procesą. Šiuo metu egzistuoja naujas procesas, apimantis kriptovaliutų debesų kasybą, kuris veikia kaip naujas pasyvių pajamų gavimo būdas naudojant skaitmenines valiutas. Kriptovaliutų kasimas debesyse iš esmės yra kriptovaliutos kasybos procesas tiesiogiai nenaudojant kasybos įrangos ir techninės įrangos. Šis procesas ilgainiui leis investuotojams išgauti bitkoinus arba altkoinus nenaudojant išteklių.

Kaip tai veikia?

Beveik visi „Bitcoin“ sandoriai yra užkoduoti 16 skaitmenų numeriu. Tada kasėjai spėja šį skaičių, savo kompiuteriams į kvitą mėtydami atsitiktines sekas, kol atspėja teisingai. O tada tie, kurie pirmieji atspėja skaičių, gauna atlygį už sandorį.

Prie kriptovaliutų srities prisijungus vis daugiau investuotojų, ekspertai atskleidė, kad kriptovaliutų kasimas gali tapti kritine problema, nes tam reikės daugiau skaičiavimo galios. Kasyba užsiimantys žmonės pradėjo naudoti nuosavą techninę įrangą, kuri galiausiai tapo visai netvari dėl didelių elektros sąnaudų ir techninės įrangos nusidėvėjimo. Tačiau pastaruoju metu technologiškai tobulėjant kriptosistemoms, debesų kasyba tapo puikiu būdu uždirbti pasyvių pajamų.

Kriptovaliutų kasimas

Yra keletas veiksnių, dėl kurių kasimas debesyse tampa pelningu, pavyzdžiui, naudojamos kasybos programinės įrangos tipas, kasama kriptovaliuta ir operacijos dydis. Taip pat atsižvelgiama į debesų kasybos paslaugų teikėjo taikomus mokesčius ir kitas rinkliavas. Tačiau jei šie veiksniai galiausiai bus palankūs, tuomet debesų kasyba pasirodys esanti pelningesnė už tradicinę kriptovaliutų kasybą.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos