Kurios kriptovaliutos vis dar „pigios“ ir kiek jos gali augti?

Augant bitkoinui, o kartu ir visai kriptorinkai, nutarėme apžvelti kelias vis dar „miegančias“ didelės kapitalizacijos kriptovaliutas ir remdamiesi technine analize, prognozuoti jų sekančias „lubas“.

BCH (Bitcoin Cash)

Dabartinė kaina – 635$

Aukščiausia buvusi kaina – 4355$

Nuolaida – 85%

Trumpas aprašymas

2017 m. „Bitcoin“ projektas ir jo bendruomenė pasidalijo į dvi dalis dėl susirūpinimo „Bitcoin“ mastelio keitimo galimybėmis. Dėl to įvyko kietasis išsišakojimas (hardfork), kurio metu buvo sukurta „Bitcoin Cash“ – nauja kriptovaliuta, kurią šalininkai laiko teisėta „Bitcoin“ projekto, kaip lygiaverčių elektroninių pinigų, tąsa. Visi „Bitcoin“ turėtojai išsišakojimo metu (478 558 blokas) automatiškai tapo „Bitcoin Cash“ savininkais. Bitkoinas, kurį sugalvojo pseudonimas Satoshi Nakomoto, išlieka atskira kriptovaliuta.

Techninė analizė ir prognozė

Prognozuojamos Bitcoin Cash lubos galėtų būti ties 3300$ ir 5300$. Tai atitinkamai atneštų apie 400% ir 800% pelno.

Bitcoin Cash prognozė

EOS

Dabartinė kaina – 4,5$

Aukščiausia buvusi kaina – 22,89$

Nuolaida – 80%

Trumpas aprašymas

EOS – tai platforma, skirta leisti kūrėjams kurti decentralizuotas programėles (dar kitaip vadinamas DApps).

Projekto tikslas palyginti paprastas: padaryti taip, kad programuotojams būtų kuo paprasčiau įsisavinti blokų grandinės technologiją ir užtikrinti, kad tinklu būtų itin lengva naudotis. Todėl programuotojams, norintiems greitai sukurti veikiančias programėles, teikiamos pagalbinės priemonės ir įvairūs mokomieji ištekliai.

Techninė analizė ir prognozė

Prognozuojamos EOS lubos galėtų būti ties 25$ ir 40$. Tai atitinkamai atneštų apie 450% ir 800% pelno.

EOS prognozė

NEO

Dabartinė kaina – 44$

Aukščiausia buvusi kaina – 198,2$

Nuolaida – 78%

Trumpas aprašymas

„Neo“ save vadina „sparčiai augančia ir besivystančia“ ekosistema, kurios tikslas – tapti naujos kartos interneto – naujos ekonomikos, kurioje susijungia skaitmeniniai mokėjimai, tapatybės ir turtas – pagrindu.

Iš pradžių žinomas kaip „Antshares“, 2014 m. vasario mėn. pradėjęs veikti šis projektas buvo laikomas pirmąja Kinijos viešąja blokų grandine. Vėliau, po trejų metų, atvirojo kodo platforma buvo pervadinta į „Neo“.

Šio projekto komanda ne tik kuria pasaulinę kūrėjų bendruomenę, kuri kuria naują tinklo infrastruktūrą ir mažina patekimo į tinklą kliūtis, bet ir valdo iniciatyvą „EcoBoost“, kurios tikslas – skatinti žmones kurti decentralizuotas programėles ir išmaniąsias sutartis jos blokų grandinėje.

Ji dažnai lyginama su kiniška „Ethereum“ tinklo versija.

Techninė analizė ir prognozė

Prognozuojamos EOS lubos galėtų būti ties 400$, 600$ ir 1000$. Tai atitinkamai atneštų apie 800%, 1260% ir 2170% pelno.

NEO prognozė

IOTA

Dabartinė kaina – 1,3$

Aukščiausia buvusi kaina – 6,6$

Nuolaida – 80%

Trumpas aprašymas

Lyginant su kitomis kriptovaliutomis, pagrindinis IOTA skirtumas yra tas, kad ji nėra blokų grandinė. Vietoj to, jos patentuota technologija vadinama Tangle – mazgų, kurie patvirtina sandorius, sistema. Šią platformą sukūręs fondas teigia, kad tai užtikrina kur kas didesnį greitį nei įprastos blokų grandinės – ir idealų pagrindą nuolat besiplečiančiai daiktų interneto ekosistemai.

Šiai kriptovaliutai nereikia „kasėjų“, kurie uždirba iš mokesčių, todėl pervedimai yra nemokami.

Techninė analizė ir prognozė

Prognozuojamos IOTA „lubos“ galėtų būti ties 6$ ir 9$. Tai atitinkamai atneštų apie 360% ir 600% pelno.

IOTA prognozė

TRX (Tron)

Dabartinė kaina – 0,1$

Aukščiausia buvusi kaina – 0,34$

Nuolaida – 70%

Trumpas aprašymas

TRON – tai blokų grandine pagrįsta operacinė sistema, kuria siekiama užtikrinti, kad ši technologija būtų tinkama kasdieniam naudojimui. Jei „Bitcoin“ gali atlikti iki šešių operacijų per sekundę, o „Ethereum“ – iki 25, tai TRON teigia, kad jos tinklas gali atlikti 2000 TPS.

Šį projektą geriausia apibūdinti kaip decentralizuotą platformą, orientuotą į dalijimąsi turiniu ir pramogas – šiuo tikslu 2018 m. vienas didžiausių jos įsigijimų buvo failų dalijimosi paslauga „BitTorrent“.

Techninė analizė ir prognozė

Prognozuojamos IOTA „lubos“ galėtų būti ties 0,6$ ir 0,95$. Tai atitinkamai atneštų apie 500% ir 850% pelno.

TRX prognozė

Visų šių ir kitų kriptovaliutų galite įsigyti mūsų rekomenduojamose kripto biržose, paspaudę ant žemiau esančių reklaminių skydelių.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos