„MoneyGram“ paskelbė apie partnerystę su „Stellar Development Foundation“

MoneyGram International, Inc., pasaulinė skaitmeninių P2P mokėjimų evoliucijos lyderė, šiandien paskelbė apie partnerystę su „Stellar Development Foundation“, ne pelno siekiančia organizacija, remiančia „Stellar“ – atvirojo kodo viešosios blokų grandinės (blockchain), leidžiančios pinigus paversti kriptovaliutomis ir pervesti į bet kurią pasaulio vietą – kūrimą ir plėtrą. „MoneyGram“ tinklas, integruotas su „Stellar“ blokų grandine ir palengvintas per „Circle“ USD kriptovaliutą (USDC), suteiks galimybę vartotojams, naudojantiems USDC, finansuoti grynaisiais pinigais ir atlikti mokėjimus vietos valiuta.

„MoneyGram“ yra pirmoji pinigų pervedimo bendrovė, kuri savo užsienio valiutų prekybos sistemoje pradėjo naudoti blokų grandinės (blockchain) technologiją ir nuo to laiko užmezgė keletą novatoriškų partnerysčių, suteikiančių vartotojams plačią prieigą prie skaitmeninių valiutų. MoneyGram ir toliau investuoja į iniciatyvas, susijusias su skaitmeninėmis valiutomis, o ši naujausia integracija su „Stellar“ padės pirmauti skaitmeninių tarpusavio mokėjimų evoliucijoje.

Ši partnerystė yra puikus pavyzdys, kaip blokų grandinės technologija ir stabiliosios monetos suteikia naujų galimybių pasaulio klientams ir sustiprina esamą finansų sistemą“, – sakė Denelle Dixon, „Stellar Development Foundation“ generalinė direktorė. Dėl „MoneyGram“ paslaugų pasiekiamumo ir „Stellar“ sandorių greičio bei mažos kainos, naujas grynųjų pinigų vartotojų segmentas galės konvertuoti savo grynuosius pinigus į USDC ir iš USDC, suteikdamas jiems prieigą prie greitų ir prieinamų skaitmeninio turto paslaugų, kurios anksčiau galėjo būti nepasiekiamos. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su „MoneyGram“, kad galėtume siekti savo misijos – sukurti teisingesnes finansines galimybes.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos