NFT domenai – ateities interneto dalis

Web 3.0, dar vadinamas decentralizuotu žiniatinkliu, sparčiai plečiasi ir tampa vis paprastesnis naudoti. Įdomu stebėti, kaip šiame tinkle auga NFT domenai. Jie gali pakeisti internetą, taip pat ir įprastus domenų vardus.

Blokų grandinės domenai – tai programinės įrangos programų ir išmaniųjų sutarčių grupės, kurios veikia viešojoje blokų grandinėje ir suteikia papildomą naudingumo, skaidrumo ir saugumo laipsnį. Dėl to jie skiriasi nuo standartinių domenų.

Nuo pat kriptovaliutų atsiradimo pradžios egzistuoja NFT domenai. Iki išmaniųjų sutarčių sudarymo jų galimybės buvo ribotos, tačiau kriptovaliutų domenų potencialas labai išaugo dėl mūsų kompetentingų kontaktų ir gebėjimo suprasti sudėtingus ryšius.

Tradiciniai domenai, pakeisdami IP adresus interneto portaluose, suteikė galimybę Web 2.0, tačiau jų centralizuotumas ir slaptumas ribojo jų naudingumą. Laikui bėgant pastebėjome akivaizdų vaizduotės trūkumą domenų varduose. bet visa tai stengiasi pakeisti Quik.com.

Web 3.0 ir NFT

Quik.com NFT domenai

Siekdama skatinti kūrybiškumą NFT sektoriuje, Quik.com savo platformoje siūlo individualizuotus blokų grandinės mokėjimus.

Blokų grandinės viešojoje knygoje, kuri klientams siūlo daugybę funkcijų ir privalumų, registruojami blokų grandinės domenų vardai. Jie gali sužadinti kūrybiškumą siekiant sukurti naujos kartos internetą.

Quik.com savo paslaugas pradėjo teikti kovo mėnesį ir šiuo metu teikia platų NFT pagrįstų domenų vardų pasirinkimą, pvz: .metaverse, .vr, .chain, .doge, .shib, .web3 ir t.t.

NFT domeną reikia iškalti žemiau nurodyta seka:

  • Paieškoje suraskite pasirinktą aukščiausio lygio domeną.
  • Ieškokite norimo NFT domeno vardo.
  • Šalia paieškos laukelio įsijungs mygtukas „Mint“ bei bus nurodyta iškaldinimo kaina ETH kriptovaliuta.
  • Paspauskite mygtuką „Mint“, kad gautumėte pranešimą į savo skaitmeninę piniginę.
  • Suteikite sandoriui savo skaitmeninės piniginės patvirtinimą.
  • Kai tik sandoris bus patvirtintas blokų grandinėje, NFT domenas bus išduotas ir pridėtas prie jūsų skaitmeninės piniginės kartu su kitomis jūsų turimomis kriptovaliutomis ar NFT.

Tai leidžia naudotojams apsaugoti esminį Web 3.0 elementą ir visiškai valdyti NFT domeną. Quik.com prekyvietėje taip pat galima įtraukti į sąrašą, pirkti ir prekiauti šiais NFT domenų vardais.

NFT domeno privalumai

Palyginti su tradiciniais centralizuotais domenų vardais, NFT domenai turi nemažai privalumų.

NFT domenų vardai yra decentralizuoti, todėl kiekvienas gali laisvai kurti svetainę viešojoje knygoje. Norėdami atlikti sandorį, galite sukurti atskirai nuo svetainės veikiančią taikomąją programą ir susieti ją su bet kuria skaitmenine pinigine.

Įsigijus blokų grandinės domeną, niekada nereikia mokėti pratęsimo mokesčio, nes NFT domeno teisinė nuosavybė yra amžina.

Be to, NFT domeno vardą galėsite naudoti vietoj savo kriptovaliutų piniginės adreso, todėl jį bus lengviau įsiminti!

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos