Po atnaujinimo BNB bus deginamas su kiekvienu sandoriu

Šiandien „Binance“ atliks „Binance Smart Chain“ (BSC) „Bruno“ atnaujinimą v1.1.5, kad įdiegtų BNB kriptovaliutos deginimą kiekvieno sandorio metu. Atnaujinimas taip pat pagerins pilną mazgų sinchronizavimą, kuris, pasak „Binance“, lapkričio 17 d. kėlė sunkumų. Tą dieną tinklo aktyviųjų adresų skaičius viršijo 2 mln., o apdorotų sandorių skaičius per 24 valandas pasiekė rekordinį 14 mln. lygį.

Visų pirma, tinklo atnaujinimas ir „hard fork“ planuojamas pasiekus BSC 13 082 000 bloką. Kartu su juo bus įdiegtas realiuoju laiku deginti kriptovaliutas skirtas BEP-95 (Binance Evolution Protocol) protokolas, apie kurį anksčiau buvo pranešta praėjusio mėnesio pabaigoje. Pilno mazgo operatoriai (validatoriai) raginami atnaujinti versiją iki v1.1.5, kad galėtų toliau gauti ir vykdyti papildomus blokus.

Atnaujinimas neturi įtakos „Binance“ naudotojams ir kūrėjams. Kurį laiką bus sustabdyti pervedimai BSC tinkle. Jie bus atnaujinti, kai atnaujintas tinklas bus pripažintas stabiliu. Prekyba BNB ir kitais žetonais BSC bus tęsiama įprastu režimu.

„Binance Coin“ (BNB), trečioji pagal dydį kriptovaliuta, kurios rinkos kapitalizacija siekia 105,5 mlrd. dolerių, įgavo pagreitį, kai pasirodė naujienos apie plėtrą. Rašant straipsnį, BNB kaina siekė 626 JAV dolerius, t. y. per dieną pakilo 2,1 proc. Jos paskutiniųjų 24 valandų prekybos apimtis siekia 2,4 mlrd. dolerių.

Be to, BNB pasiūlos riba yra apie 168 mln. žetonų, iš kurių tik 100 mln. liks apyvartoje po sudeginimo.

Binance periodiškai degina BNB, o paskutinio deginimo metu iš apyvartos buvo pašalinta daugiau kaip 1 mln. šios kriptovaliutos vienetų. Dabar BEP-95 padidins monetos defliacijos lygį, todėl tikėtina, kad ilgainiui padidės „vidinė BNB vertė“. Kriptovaliutos deginimas taip pat padidins ir tinklo decentralizaciją.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos