PoS suteiks galimybę Ethereum aplenkti BTC

Ethereum pereinant prie PoS (Proof of Stake), decentralizuotų finansų (DeFi) tyrėjas teigia, kad ši platforma gali aplenkti Bitcoin (BTC) ir tapti kriptovaliutų lyderiu.

Tyrėjas Vivekas Ramanas „Twitter“ paskyroje pabrėžė, kad artėjantis „Ethereum Merge“ gali sukurti geresnę išmaniųjų sutarčių platformos ekonominę struktūrą. Pasak Ramano, perėjimas prie PoS sumažina eterio (ETH) infliaciją, suteikia didesnį saugumą ir pozicionuoja kriptovaliutą kaip skaitmeninę obligaciją.

Ramanas rašė, kad po „Merge“ ETH infliacija sumažės nuo 4,3 % iki 0,22 %. Tyrėjas paaiškino, kad tai ekosistemai suteikia galimybę 95 % sumažinti emisiją, apribojant ETH, kuriuos galima parduoti per dieną, skaičių.

Be to, tyrėjas taip pat paaiškino, kad po susijungimo platforma veiks geresnio saugumo sąlygomis. Cituodamas Ethereum įkūrėjo Vitaliko Buterino pranešimą, Ramanas pabrėžė, kad atakuoti tinklą, kai jis veiks ant PoS, kainuos brangiau.

Be to, Ramanas mano, kad Ethereum susijungimas leis ETH papildyti Bitcoin kaip vertės saugyklos ir užstato turto naudojimo atvejus. Nors BTC veiks kaip skaitmeninis auksas, Ramanas teigia, kad ETH pozicionuos save kaip skaitmeninę obligaciją ir pagrindinį DeFi turtą, naudojamą kaip užstatas.

Anksčiau liepos mėnesį vidutinis dujų mokestis, reikalingas sandoriui Ethereum tinkle sudaryti, sumažėjo iki 1,57 JAV dolerių. Dujų mokesčių sumažėjimas seka NFT pardavimų mažėjimo tendenciją – kasdieniai NFT pirkimai sumažėjo iki vienerių metų žemumų.

Nors tinklo dujų mokesčiai yra maži, „Ethereum“ vardų tarnybos registracija (ENS) išaugo 200 %. Tai įvyko šio mėnesio pradžioje, kai ENS parodė šuolį nuo 11 042 registracijų iki 29 727. Šį ažiotažą taip pat lėmė antras pagal dydį ENS pardavimas, kuris įvyko tą patį savaitgalį kaip ir registracijų šuolis.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos