2 gruodžio, 2021

Ray Dalio: „Jei bitkoinas taps tikrai sėkmingas, reguliavimo institucijos jį „nužudys“

bitcoin, ray dalio, kriptovaliutos

Didžiausio pasaulyje rizikos draudimo fondo „Bridgewater Associates“ įkūrėjas Ray’us Dalio mano, kad jei bitkoinas taps plačiai paplitęs, reguliavimo institucijos galiausiai perims jo kontrolę.

„Manau, kad galiausiai, jei jis bus tikrai sėkmingas, jie jį bandys „nužudyti“. Manau, kad jie tikrai turi būdų, kaip tai padaryti“, – trečiadienį Niujorke vykusioje SALT konferencijoje sakė Dalio.

JAV reguliavimo institucijos sustiprino nestabilios kriptovaliutų rinkos priežiūrą, nes spekuliacinės rinkos ir toliau traukia didžiulį dėmesį. Vertybinių popierių ir biržos komisijos pirmininkas Garis Gensleris (Gary Gensler) antradienį sakė, kad svarbiausia Volstrito reguliavimo institucija dirba viršvalandžius, kad sukurtų taisyklių rinkinį, skirtą investuotojams apsaugoti geriau reguliuojant tūkstančius naujų skaitmeninių aktyvų ir monetų.

Dalio teigė, kad bitkoinai neturi tikrosios vertės, t. y. šis turtas neturi fundamentalios ir objektyvios vertės.

„Žvelgiant iš istorinės perspektyvos, yra labai daug dalykų, kurie neturėjo tikrosios vertės, bet turėjo tariamą vertę. Ir tada ji tapo karšta, o paskui atvėso. Tai galėjo būti bet kuriuo atveju. Tiesiog reikia žinoti, kas tai yra. Tai gali būti tulpės Olandijoje“, – sakė Dalio.

Vis dėlto milijardierius investuotojas sakė, kad bitkoinai yra gera alternatyva gryniesiems pinigams, o jis turi mažesnę šios kriptovaliutos dalį, palyginti su jo aukso pozicija portfelyje.

„Manau, kad verta apsvarstyti visas alternatyvas gryniesiems pinigams ir visas alternatyvas kitam finansiniam turtui. Bitkoinas yra viena iš galimybių. Turiu tam tikrą pinigų sumą bitkoinuose“, – teigė investuotojas.

Read Next

700 000 blokas! „Bitcoin“ pasiekė naują istorinį etapą

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *