Revolut ir Polkadot pristato funkciją „Learn to Earn“

Finansinė platforma „Revolut“ bendradarbiauja su „Polkadot“ tinklu, kad paspartintų kriptovaliutų mokymą, įdiegdama naują funkciją „Learn to Earn“. Platformos naudotojai galės gauti kriptovaliutų už svarbiausių temų apie kriptovaliutas ir blokų grandinę mokymąsi.

Mokymasis apie blokų grandinę naudojantis finansine programėle

Kaip sakoma pranešime spaudai, visi „Revolut“ naudotojai galės naudotis šia nauja funkcija. Jie galės uždirbti iki 15 JAV dolerių už kursų baigimą ir baigiamojo egzamino išlaikymą.

Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi bankininkystės platforma teigė, kad kuriant šią naująją funkciją su jais bendradarbiavo Web3 fondas, grandininio tinklo Polkadot kūrėjas. Besimokantiesiems skiriami atlygiai bus išreikšti DOT, gimtąja Polkadot kriptovaliuta.

„Mūsų klientai turi didžiulį apetitą daugiau sužinoti apie kriptovaliutas. Programa „Sužinok ir uždirbk“ padės jiems geriau suprasti su kriptovaliutomis susijusias tendencijas, riziką ir potencialias galimybes. Mūsų bendradarbiavimas su „Web3 Foundation“ dėl „Polkadot“, vieno populiariausių blokų grandinės tinklų, padės klientams geriau susipažinti su kriptovaliutų sąvokomis“, – sakė Emilis Urmašinas, „Revolut“ kriptovaliutų generalinis direktorius.

Bendrovė „Revolut“ teigia šiuo metu siūlanti du trumpalaikius kursus. Pirmajame aptariamos pagrindinės kriptovaliutų ir jas valdančios blokų grandinės technologijos idėjos. Be to, kursuose aptariamos temos, susijusios su pavojais kriptovaliutų rinkoje, taip pat kriptovaliutų ir fiat pinigų skirtumai.

Antrajame kurse „Polkadot“ aptaria, kaip „sujungia blokų grandines į Web3“. Be to, aptariamas DOT, Polkadot naudojimo atvejai ir esminės tinklo savybės, tokios kaip valdymas ir Relay Chain.

Bendrovė „Revolut“ paskelbė, kad toliau plėtos savo programą „Learn and Earn“ ir pristatys daugiau kursų, padėsiančių gerinti finansinį ir kriptografijos srities išsilavinimą.

Dėmesys kriptovaliutoms

Anksčiau „Revolut“ jau yra žengusi į kriptovaliutų sritį. Kai 2017 m. ji pasiūlė prekiauti „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Litecoin“, oficialiai prasidėjo bendrovės patirtis su kriptovaliutomis.

2018 m. „Revolut“ savo palaikomų kriptovaliutų sąrašą papildė XRP ir „Bitcoin Cash“ palaikymu. Praėjusiais metais finansinė platforma savo siūlomų kriptovaliutų sąrašą papildė dar 11 kriptovaliutų, taigi iš viso pasiūlė daugiau nei 20 žetonų. Tarp šių „Revolut“ priimtų žetonų yra „Cardano“ (ADA), „Uniswap“ (UNI), „Synthetix“ (SNX), „Yearn Finance“ (YFI), „Uma“ (UMA), „Bancor“ (BNT), „Filecoin“ (FIL), „Numeraire“ (NMR), „Loopring“ (LRC), „Orchid“ (OXT) ir „The Graph“ (GRT).

Revolut tapo vertingiausia Didžiosios Britanijos fintech įmone ir vienu didžiausių Europos fintech vienaragių. Po naujo 800 mln. dolerių investicijų raundo, kuriam vadovavo „SoftBank“ fondas „Vision Fund“ ir „Tiger Global Management“, įmonės vertė dabar siekia 33 mlrd. dolerių.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos