Ripple įkūrėjas užbaigė 9 mlrd. XRP pardavimą

Vienas iš „Ripple“ įkūrėjų Jedas McCalebas, po beveik dešimties metų baigė išparduoti 9 mlrd. XRP, kai palaipsniui išpardavė savo turimas kriptovaliutas rinkai.

Kriptovaliutų tyrėjas Leonidas Hadjiloizou savo „Twitter“ paskyroje, beveik 60 tūkstančių sekėjų informavo, kad J. McCalebas šią savaitę baigė platinti savo XRP po daugiau nei aštuonerius metus trukusių pardavimų.

Pasak Hadjiloizou, buvęs „Ripple“ vadovas iš XRP iš viso uždirbo 3,09 mlrd. dolerių ir 708 bitkoinus (BTC). Pranešama, kad šiuo metu McCalebo Bitcoin turimas kiekis vertas daugiau nei 15,64 mln. dolerių.

McCalebas dirbo „Ripple“ vyriausiuoju techniniu direktoriumi, o 2013 m. pasitraukė ir įkūrė nuosavą atvirojo kodo pinigų platformą „Stellar“ (XLM). Pagal teisinį susitarimą, pasiektą su likusiais „Ripple“ komandos nariais, McCalebas tik dalimis galėjo parduoti savo didžiulį kriptovaliutos kiekį.

2014 m. susitarime buvo nurodyta, kad McCalebas gali parduoti tik tam tikrą kriptovaliutos kiekį kiekvieną savaitę. Po to, kai McCalebas buvo apkaltintas pažeidęs šį susitarimą, 2016 m. susitarimas buvo peržiūrėtas.

Pirmaisiais 2016 m. susitarimo metais McCaleb galėjo bendrai parduoti 0,5 % vidutinio dienos XRP kiekio kiekvieną savaitės dieną, įskaitant savaitgalius ir švenčių dienas. Antraisiais ir trečiaisiais metais jis galėjo parduoti 0,75 %, o ketvirtaisiais metais – iki 1 %.

Pasibaigus ketvirtiesiems sutarties metams, McCalebas galėjo parduoti iki 1,5 % vidutinės dienos apimties.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos