„Ripple“ ir SEC byla tampa karštesnė. Federalinis teisėjas suteikia „Amicus“ statusą XRP turėtojams

Advokato Johno E. Deatono pastangomis XRP kriptovaliutos turėtojų bendruomenei buvo suteiktas „amicus“ statusas teisinėje kovoje tarp „Ripple“ ir Vertybinių popierių ir biržos komisijos (SEC). Tai reiškia, kad jie gali būti „teismo draugais“ ir oficialiai teikti nuomones tam tikrais teisiniais ieškinio klausimais, taip pat teikti trumpąsias pastabas.

Tokį sprendimą priėmė JAV apygardos teisėja Analisa Torres, kuri atmetė pirminį advokato Deatono pateiktą prašymą, kuriuo buvo prašoma leisti maždaug 20 000 jo atstovaujamų XRP turėtojų įstoti į vykstančią bylą. Teisėja Torres pareiškė, kad toks nepagrįstai užvilkintų bylos nagrinėjimą.

SEC ir „Ripple“ kovoja teisme, kuriame SEC teigia, kad XRP kriptovaliuta yra neregistruotas vertybinis popierius, todėl nesuteikia pakankamos apsaugos investuotojams. Šios kriptovaliutos turėtojai ilgą laiką teigė, kad komisija kovoja ne už jų interesus, o tik kenkia jų investicijoms. Tai paskatino XRP investuotojus susivienyti ir pateikti prašymą įstoti į bylą bei pasisakyti savo vardu. Kovo mėnesį šis prašymas iš pradžių buvo atmestas.

Tačiau SEC teigė, kad XRP turėtojai savo parama „Ripple“ galėjo priversti valstybinę instituciją imtis teisinių veiksmų prieš juos. Vertybinių popierių ir biržos komisija taip pat teigė, kad XRP bendruomenė skleidė melagingą informaciją apie komisiją, todėl teismas, suteikęs jiems „amicus“ statusą, būtų netinkamas.

Nepaisant to, panašu, kad byla sukasi „Ripple“ naudai, o tai tam tikra prasme yra gera žinia XRP investuotojams, nes pergalė galėtų būti stiprus katalizatorius, sukeliantis „bulių“ nuotaikas septintos pagal dydį kriptovaliutos rinkoje. Jei byla šiais metais bus išspręsta „Ripple“ naudai, XRP gali pakilti iki neregėtų aukštumų.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos