Savaitinė BTC apžvalga. Beveik 17% augimas ir dominavimas

Vos tik prasidėjus praeitai savaitei, Bitkoinas „nestabdė“ ir augo daugiau nei 6 procentais. Tiesa, verta paminėti, kad antradienį ir trečiadienį kriptovaliutų karalius ir vėl gryžo į tą patį 54 tūkstančių JAV dolerių lygį, bet suradęs palaikymą, nestabdomai augo toliau. Penktadienį pasiekė savaitės piką – beveik 63000$ ir pradėjo nedidelę korekciją. Taigi, kas laukia toliau? Pateikiame BTC techninę analizę ir prognozę.

Valandinio BTC grafiko techninė analizė

Pasiekusi didžiąją mėnesinę Fibonacci zoną, kaina pradėjo konsolidaciją mažuose palaikymo ir pasipriešinimo lygiuose. Paskutinę praeitos savaitės valandą BTC gavo stiprų spaudimą iš pardavėjų ir buvo nustumtas žemyn iki 59000$, tačiau suradęs palaikymą greitai atšoko. Didelis pirkėjų palaikymas ties 61000-61500$ ir neiškritimas iš trendo, gali leisti Bitkoinui tęsti kelionę link ATH (visų laikų aukščiausios kainos), tačiau buliams praradus kontrolę BTC gali būti pastumtas ir žemiau nei buvo vakar.

BTC prognozė

BTC valandiniai palaikymo ir pasipriešinimo lygiai

Dieniniame grafike kaina yra kanale tarp 56850$ ir 62933$.

BTC dominavimas

Rugsėjo mėnesį dvigubą dugną ties 40% riba radęs, BTC kriptorinkos dominavimo procentas ir toliau auga. Augantis dominavimas visada yra blogas pranašas alternatyvioms kriptovaliutoms (altcoins). Manome, kad sekantis didelis pasipriešinimas galėtų būti ties 48-50% lygiu.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos