Savaitinė BTC apžvalga. Kaina krito, bet likviduotų pozicijų nedaug

Prabėgo dar viena savaitė kriptorinkoje, todėl laikas apžvelgti pokyčius. Praėjusią savaitę, o tiksliau spalio 21 dieną 13val., savo Facebook paskyroje pranešėme apie galimą Bitcoin kainos korekciją. Po daugiau nei valandos, kaina jau buvo pasiekus daugiau nei 7% kritimo tašką. Bet kas įvyko po to ir vyksta dabar? Pateikiame mūsų techninę analizę ir prognozes.

Techninė analizė

2021-10-25 BTC techninė analizė

Ketvirtadienį, pradėjus agresyviai spausti BTC kainą žemyn, buvo įvykdyta daug long pozicijų stop-loss orderių. Tai leido kainai momentaliai kristi iki 61868 JAV dolerių, bet atsiradę pirkėjai greitai ją atpirko. Tačiau meškų spaudimas tęsėsi ir jau savaitgalį matėme kainą 59500 – 6000$ lygyje. Ten kaina yra buvus ir savaitės pradžioje, kai sulaukė didelio pirkėjų palaikymo. Stiprus savaitinis PVWAP (mėlyna linija) indikatorius, kelis kartus atlaikęs spaudimą praeitoje savaitėje, leido jai judėti į viršų, o pats persikėlė į 62462$ lygį. Toks yra savaitinis kainos palaikymas dabar.

Šiuo metu kaina bando grįžti į 3 valandų buvusį trendline (pasvira mėlyna linija), tačiau iki tol jei reikės įveikti 64 ir 66-67 tūkstančių pasipriešinimo (resistance) lygius. Šie lygiai pažymėti raudonai. Tik juos „pramušus“, galėsime keliauti aukštyn.

Žaliai pažymėti mažesni palaikymo (support) lygiai. O violetine spalva, didelis šio mėnesio palaikymo lygis, kuriame krentant kainai, mūsų nuomone, stipriai padidėtų pirkėjų aktyvumas.

Prognozė

Šios savaitės pradžia atrodo bullish, bet kol kaina negrįžo į trend’ą prognozuoti ją itin sudėtinga, kadangi viskas įvyko šiek tiek kitaip nei tikėjomės. Tikėjomės, kad krentant kainai, bus išlikviduota daug long pozicijų, kas vėliau kainai leistų lengvai judėti aukštyn. Tačiau taip neįvyko, todėl būkite pasiruošę įvairioms ir netikėtoms situacijoms.

Likvidacijos

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos