Solana išjungia sandorių funkciją, kad ateityje išvengtų tinklo sutrikimų

Bendrovė „Solana“ išjungė savo tinklo ilgalaikių sandorių funkciją, kad ateityje išvengtų panašių sutrikimų, kokie įvyko praėjusią savaitę, kai tinklas buvo sustabdytas daugiau nei keturioms valandoms.

„Solana Labs“ teigimu, dėl veikimo klaidos susidarė situacija, kai nepavykusios ilgalaikės nesąskaitinės transakcijos buvo apdorojamos du kartus, todėl atsirado neapibrėžtumas. Šiuo atveju tvirtintojai sandorį skaičiavo dviem skirtingais blokų aukščiais, o 33 % tvirtintojų, kaip pranešama, priėmė vėlesnį bloką ir taip veiksmingai sustabdė tinklą.

Ilgalaikių „nonce“ sandorių funkcija buvo išjungta v1.9.28/v1.10.23 versijose kaip dalis pakartotinio paleidimo po birželio 1 d. blokų gamybos sustabdymo „Mainnet Beta“ tinkle.

Pasak komandos, tai padės užtikrinti, kad tinkle neįvyktų panašus konsensuso sustabdymas, jei įvyktų klaida.

„Ilgalaikiai nonce sandoriai nebus apdorojami tol, kol nebus pritaikytas sušvelninimas, o funkcija vėl įjungta būsimoje versijoje“, – rašoma platformos tinklaraščio įraše.

Šiuo metu „Solana“ yra devinta pagal dydį kriptovaliutų platforma, kurios rinkos kapitalizacija viršija 14,5 mlrd. dolerių. Vietine SOL moneta prekiaujama apie 42,55 JAV dolerio, per pastarąsias 24 valandas ji pabrango daugiau nei 6 %.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos