Solana sandoriai viršijo Ethereum

Per paskutines 7 dienas Solana (SOL) viršijo Ethereum (ETH) pagal sandorių apimtį daugiau nei 30 %.

Nors Ethereum sandorių mokesčiai yra mažiausi per paskutinius dvejus metus, Solana sandorių mokesčiai vis dar yra palyginti gerokai mažesni nei antrosios pagal kapitalizaciją kriptovaliutos.

Dar prieš prasidedant istorinei kriptovaliutų žiemai, SOL pamažu vijosi ETH. Tinklas tapo populiarus tarp nepakeičiamų žetonų (NFT) ir decentralizuotų finansų (DeFi) naudotojų, kurie atsisako Ethereum dėl didelių operacijų tinkle kaštų. Tačiau Ethereum vis tiek sėkmingai pavyko išsilaikyti, bet dabar Solana žengė į priekį.

Ethereum sandorių mokesčiai pasiekė dvejų metų žemumas

Sandorių kiekis tinkle yra viena iš sričių, kurioje Ethereum išlaikė savo dominavimą. Tačiau SOL tinklo sandoriai aplenkė savo analogą ETH blokų grandinėje ir pakeitė jį kaip išmaniųjų sutarčių tinklą, kuriame atliekama daugiau sandorių.

Tuo tarpu sandorių mokesčiai Ethereum tinkle sumažėjo iki dvejų metų minimumo, tačiau, palyginti su Ethereum, sandorio kaina Solana tinkle išlieka gerokai mažesnė ir yra magnetinė jėga, pritraukianti naudotojus. Pigesni sandorių mokesčiai taip pat daro SOL geriau atlikti mažus sandorius atsižvelgiant į tai, nes nėra streso mokėti daugiau dujų mokesčių sumą nei iš tikrųjų juda per blokų grandinę.

Kaip užfiksuota praėjusią savaitę, iš viso Solana buvo atlikta 630 000 sandorių. Ethereum sandorių skaičius buvo net mažesnis nei 500 000, o tai reiškia, kad SOL tinklas vos per savaitę aplenkė Ethereum daugiau nei 30 %.

Kas pirmauja NFT žaidime?

Įdomu tai, kad Solana lenkia Ethereum ir kitais būdais. Augant NFT, „Solana“ užima didesnę rinkos dalį. Tai padaryti leido NFT rinka „Magic Eden“. Magic Eden išpopuliarėjo dėl kelių sėkmingų SOL paleidimų, tokių kaip Okay Bears kolekcijos ir DeGod.

Ši plėtra pritraukė į tinklą projektų steigėjų. Dėl mažesnių dujų mokesčių, reikalingų monetoms kaldinti „Solane“, bendruomenė vis didėja. Per pastarąjį mėnesį užfiksuota, kad net ir esant meškų rinkai ir sumažėjus NFT apimčiai, sandorių užfiksuota daugiau už Ethereum.

Kalbant apie rezultatus rinkoje, šioms kriptovaliutoms sekasi ne itin gerai. 7 dienų statistika atskleidė, kad SOL ir ETH kainos patyrė atitinkamai 11 % ir 7,40 % nuosmukį.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos