Solana tinkle iškalti NFT pasiekė rekordinį lygį

Rugsėjo 7 d. Solana blokų grandinėje nukaldinti „Non Fungible“ žetonai pasiekė visų laikų rekordą – per vieną dieną nukaldinta 312 000 tokių žetonų. Tai yra labai staigus padidėjimas.

Vis dėlto atrodo, kad Solana skiriasi nuo bendros pastarųjų mėnesių kriptovaliutų rinkos tendencijos.

Staigus augimas

2022 m. vasara SOL komandai atneša daug pergalių. Tiesą sakant, verta paminėti, kad jau gegužės 24 d. Solana NFT pardavimai per 24 valandas sugebėjo aplenkti Ethereum pardavimus ir per vieną dieną tapo populiariausia blokų grandine.

Šį padidėjimą paskatino projekto „Trippin’ Ape Tribe“ paleidimas – kolekcijos, kuri gegužės 24-25 d. laikotarpiu sugebėjo išsilaikyti prieš visus NFT projektus.

Tąkart SOL antrinėje rinkoje pardavus NFT iš viso buvo gauta beveik 24,3 mln. dolerių, o Ethereum pardavimai visose stebimose rinkose palietė 24 mln. dolerių.

Grįžtant prie naujesnių naujienų, galima drąsiai teigti, kad grafikai, susiję su rugsėjo 7 d. nukaldintų NFT skaičiumi, kalba patys už save. Iš tiesų, kaip jau minėta, per vieną dieną buvo nukaldinta 312 000 „Non Fungible“ žetonų.

Taigi buvo užfiksuotas labai didelis augimas, turint omenyje, kad rugsėjo 4 d. pasiektas ir užfiksuotas skaičius buvo apie 39 000.

Padidėjusi apimtis, užfiksuota Solana NFT prekyvietėse

NFT apimtys, pagrįstos SOL, taip pat padidėjo. Rugsėjo 6 d. bendra apimtis pasiekė 11,5 mln. dolerių ribą ir galiausiai tapo didžiausia nuo gegužės mėn.

Šio didelio augimo protagonistas neabejotinai yra „Magic Eden„, „Solana“ pagrįsta NFT prekyvietė. Iš tiesų, pastarosios rinkos dalis išaugo nuo 12 % rugsėjo pradžioje iki 36,6 % rugsėjo 7 d.

Solana NFT pagaliau pasiekė sėkmę, kurios nusipelnė

Meškų rinka daro savo, tačiau, nepaisant nepalankių rinkos sąlygų, atrodo, kad šioje blokų grandinėje parduodami NFT pagaliau pasiekia sėkmę, kurios nusipelnė ir dėl kurios taip sunkiai dirbo.

Populiariausių NFT prekyviečių apimtys nesugebėjo atsigauti po staigaus kritimo šių metų pradžioje, kita vertus, „Solana“, atrodo, yra nedidelė didelė išimtis.

Jei anksčiau SOL blokų grandinė buvo tik pigesnė „B serijos“ alternatyva, tai šiandien galima drąsiai teigti, kad, atrodo, taip jau nebėra.

Tiesą sakant, Chase’as Barkeris, vienas iš šios ekosistemos kūrėjų vadovas, savo „Twitter“ puslapyje rašė: „Pamenu, kad kažkada (praėjusiais metais) „kai kurie žmonės“ juokėsi iš „Solana“ NFT“, taip užsimindamas apie nepaprastą augimą, apie kurį pranešta per pastarąjį laikotarpį.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos