Spalis baigėsi: ko tikėtis rinkoje lapkričio mėnesį?

Spalio mėnuo kriptorinkoje buvo pelningas. Bitcoinas (BTC) augo apie 40%, Eteris (ETH) apie 45%, o visa kriptovaliutų rinka šoktelėjo per 700 milijardų JAV dolerių. Ir tai mūsų nei kiek nenustebino, kadangi remiantis istorija, BTC spalio mėnesiais buvo dažniau pelningas nei nuostolingas. O ko tikėtis lapkritį?

Lapkričio mėnesio vidutinė grąža

Jei spalio mėnesį vidutinė BTC grąža siekdavo beveik 31%, tai lapkričio mėnesį ji siekia net 55,6%. Žiūrint į lentelę, matome, kad 7 kartus iš 10 šis mėnuo buvo pelningas. Ar galime teigti, kad didelis pelnas bus ir šį mėnesį? Žinoma, ne. Tačiau statistiškai 70% yra daug ir to reikia nepamiršti, ypač kai rinka yra bullish.

Bitcoin mėnesinė grąža

BTC prognozė

Spalio mėnesį naują viršūnę pasiekęs Bitcoinas, sulaukė pasipriešinimo ir pradėjo konsolidaciją, kuri trunka jau 13 dienų. Stipriausia kriptovaliuta rinkoje kelis kartus bandė „pralaužti“ 63-64 tūkstančių JAV dolerių lygį, tačiau nesėkmingai. Nors atrodo, kad rinkoje dominuoja buliai, bet negalima atmesti ir didesnio BTC kainos stumtelėjimo žemyn į 54-57, 52 ar 42-47 tūkstančių palaikymo zonas. Įveikus jau ankčiau minėta pasipriešinimą, BTC gali augti iki 69-73, 81-90, ar netgi iki visų laukiamo 100 tūkstančių dolerių.

BTC prognozė lapkričiui

Daugiau naujienų, techninių analizių ir prognozių rasite kriptorinka.lt FB paskyroje. Bendraukime FB grupėje!

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos