„Stellar Foundation“ prisijungia prie CBDC bandomojo projekto Brazilijoje

„Stellar Development Foundation“ (SDF) pradėjo bendradarbiavimą su viena iš pirmaujančių vietinių kriptovaliutų biržų, dalyvaujančia plataus masto bandymų programose, kuriomis siekiama išplėsti Brazilijos blokų grandinės industriją.

Naujajame pranešime spaudai „Stellar“ teigia, kad ji kartu su „Mercado Bitcoin“ birža buvo atrinkta kaip viena iš devynių projekto „Challenge Real Digital“ dalyvių.

Projektą sukūrė Brazilijos centrinio banko Finansinių ir technologinių inovacijų laboratorija (LIFT), siekdama ištirti galimus centrinio banko skaitmeninės valiutos (CBDC) panaudojimo atvejus.

Mercado Bitcoin teigia, kad nusprendė dirbti su Stellar dėl ankstesnės SDF patirties CBDC ir stabiliųjų monetų srityje, taip pat dėl Stellar tinklo „unikalaus greičio, efektyvumo, saugumo ir atitikties derinio“.

„Mercado Bitcoin“ generalinis direktorius Reinaldo Rabelo pranešime spaudai sakė:

„Esame įmonių, turinčių struktūrą ir ambicijų kurti patikimus finansų rinkos sprendimus naudojant blokų grandinės technologiją, konsorciume.

Naudodamiesi „Stellar“ tinklu galėsime pateikti išsamią medžiagą, kurią įvertins centrinis bankas“.

Dė bendradarbiavimo džiaugsmo neslepianti SDF generalinė direktorė Denelle Dixon tik papildė Rabelo žodžius:

„Stellar“ tinklas yra pasirengęs padėti „Mercado Bitcoin“ ir Brazilijos centriniam bankui, kai jie tiria „Real Digital“ ateities panaudojimo atvejus.

Sistema „Stellar“ buvo sukurta turto emisijai, o jos integruotos atitikties priemonės suteikia „Mercado Bitcoin“ tvirtą pagrindą kurti sprendimą su funkcijomis, kurių tikisi (Centrinis Brazilijos bankas).“

Pelno nesiekianti SDF buvo sukurta 2014 m., o jos kriptovaliuta „Stellar Lumens“ (XLM) naudojama viešai prekybai, o taip pat ir tinklo paslaugoms apmokėti.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos