„Terra“ sudegins 88,7 mln. LUNA kriptovaliutos vienetų

Terra, algoritminis decentralizuotas stablecoin projektas, iš savo fondo sudegins 4,5 mlrd. dolerių vertės kriptovaliutą LUNA. Sprendimas buvo priimtas per „Terra“ grandinės valdymo sistemą. Remiantis jų „Twitter“ pranešimu, LUNA bus sudeginta ir iškeista į UST, kuris yra „Terra“ vietinis stablecoin.

Sudeginimas vyks kas 800 blokų, sukurtų įgyvendinant išmaniosiomis sutartimis pagrįstą projektą. Šiuo būdu „Terra“ planuoja palengvinti vietinės kriptovaliutos naudojimą naujoje atnaujintoje struktūroje „Columbus 5“. Sudeginimo metu sugeneruota UST stablecoin bus perskirstytas ir paskirstytas į bendruomenės fondą. Kol kas neskelbiama, kas bus daroma su perskirstytais UST.

„Terra“ teigė, kad po sudeginimo bendruomenės fonde liks 10 mln. LUNA kriptovaliutos vienetų, kurių turėtų pakakti bendruomenės poreikiams patenkinti. Šis masinis sdeginimas supaprastins gana sudėtingą algoritminio altkoino ekonomiką ir padidins jo skatinamojo statymo atlygį.

Kaip ir bet kurios kitos kriptovaliutos atveju, dėl didelių žetonų deginimo apimčių įprastai kyla kaina. Po pranešimo oficialiame „Terra“ „Twitter“ kanale LUNA rinkos kaina jau pradėjo kilti. Per pastarąsias 24 valandas altkoinas pabrango daugiau nei 7 %.

Praėjusią savaitę LUNA jau buvo pasiekusi naują visų laikų rekordą, kai pasiekė 54,77 JAV dolerio, o po to smarkiai krito 47 JAV dolerių ribose. Remiantis „Terra“ 133 ir 134 valdymo pasiūlymais, projektas naudos LUNA savo decentralizuotai draudimo sistemai „Ozone“ paleisti. Tačiau kiek iš jų bus skirta „Ozone“ paleidimui, bus nustatyta tik po to, kai visos 88,7 mln. žetonų atsargos bus sudegintos ir iškeistos į UST.

Šiuo metu LUNA kaina siekia apie 52 JAV dolerius ir artėja prie anksčiau buvusių aukštumų – 54,95$.

„Terra“, oficialiai pradėta naudoti 2019 m. balandį, yra blokų grandinės protokolas, kuriame stabilių kainų pasaulinėms mokėjimų sistemoms maitinti naudojamos stabilios kainos stabilios monetos.

Fiat-pegged kriptovaliutos – tai blokų grandinėje išleistos monetos, žetonai arba turtas, susietas su vyriausybės arba banko išleista valiuta.

Kiekviena susietoji kriptovaliuta sukurta taip, kad visada turėtų tam tikrą grynųjų pinigų vertę atsargose.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos