„Tesla“ uždirbo 64 mln. dolerių pelno iš Bitcoin pardavimo

Prabangių elektromobilių gamintoja „Tesla Inc.“ (TSLA) antrąjį šių metų ketvirtį pardavusi 75 % savo turimų bitkoinų uždirbo 64 mln. dolerių pelno.

Per pirmuosius šešis 2022 m. mėnesius įmonė užregistravo 170 mln. dolerių vertės sumažėjimo nuostolių, „atsiradusių dėl bitkoinų balansinės vertės pokyčių“, teigiama 10-Q ataskaitoje. Antrąjį ketvirtį pardavusi 75 % savo bitkoinų už fiat valiutą, bendrovė gavo 64 mln. dolerių pelno.

10-Q ataskaitoje išsamiai užpildyta informacija, pateikta praėjusį trečiadienį per Tesla ketvirčio pelno / nuostolio pranešimą.

Skelbdama antrojo ketvirčio pajamas bendrovė pranešė: „Antrojo ketvirčio pabaigoje į fiat valiutą iškeitėme maždaug 75 proc. savo įsigytų bitkoinų„. Šie pardavimai atnešė 936 mln JAV dolerių pajamų.

Per pokalbį dėl pajamų vyriausiasis finansininkas Zachas Kirkhornas sakė, kad bendrovė „didžiąją dalį savo turimų bitkoinų konvertavo į fiat valiutą, gaudama realizuotą pelną, kurį kompensavo likusios dalies mūsų turimų bitkoinų vertės sumažėjimo mokesčiai, o tai sudarė 106 mln. dolerių.

2021 m. pradžioje „Tesla“ investavo 1,5 mlrd. dolerių į bitkoinus, tikėdamasi šios skaitmeninės valiutos ilgalaikio potencialo.

Antrojo ketvirčio stipriausios kriptovaliutos pardavimo kainos įmonė neatskleidė.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos