Ukrainiečiams išduota beveik 70 000 Binance kriptovaliutų kortelių

Tūkstančiai ukrainiečių užsisakė kriptovaliutų kortelę, kurią savo naudotojams iš karo draskomos šalies išdavė pasaulyje pirmaujanti kriptovaliutų birža „Binance“. Kortelė leidžia žmonėms, persikėlusiems dėl vykstančio konflikto su Rusija, atlikti mokėjimus ir gauti finansinę paramą.

Nuo balandžio 26 d. iki birželio 10 d. beveik 70 000 žmonių buvo išduota „Binance“ pabėgėlių kriptovaliutų kortelė.

Mokėjimo produktas buvo pasiūlytas balandžio mėn. siekiant paremti ukrainiečius, kurie buvo priversti palikti savo namus dėl Rusijos karinės invazijos į šalį.

Kortelė leidžia perkeltiems „Binance“ naudotojams iš Ukrainos atlikti kriptovaliutų pervedimus ir atsiskaityti Europos ekonominės erdvės šalių prekybininkuose. Su ja pabėgėliai taip pat gali priimti finansinę pagalbą per „Binance“ partnerius.

Patvirtintos 4 000 šiuo metu užsienyje gyvenančių ukrainiečių paraiškos, daugiau nei 1 700 jau gavo lėšų.

Be to, „Binance“ prisideda prie pastangų remti šalies viduje perkeltus asmenis, vykdydama projektą, pradėtą kartu su labdaros fondais „Palianytsia“ ir „Rotary Club Kyiv International“. Pirmenybė bus teikiama daugiavaikėms šeimoms, nepilnamečių vaikų, neįgaliųjų ir pagyvenusių ukrainiečių šeimoms.

Šie labiausiai pažeidžiami žmonės galės tris mėnesius naudotis 75 BUSD (75 JAV dolerių) dydžio mėnesine parama, rašoma pranešime. Pirmuoju etapu pagal šią iniciatyvą bus padedama 5 000 perkeltųjų asmenų, o jos biudžetas sieks 1,2 mln. dolerių. Biržos atstovai paaiškino:

„Iš pradžių ketinome padėti žmonėms, kurie buvo priversti atvykti į ES, kuriems buvo suteiktas pabėgėlio statusas ir kuriems iš tiesų reikėjo pagalbos. Tačiau lygiagrečiai nusprendėme pradėti bandomąjį projektą, skirtą padėti tiems, kurie liko Ukrainoje.“

Be to, „Binance“ atskleidė, kad glaudžiai bendradarbiauja su Ukrainos skaitmeninės plėtros ministerija ir jau šį mėnesį organizuos internetinių profesijų kursus dėl karo darbo netekusiems ukrainiečiams. Birža taip pat pabrėžė, kad ir toliau laikysis Rusijai taikomų sankcijų politikos ir užtikrins jų įgyvendinimą savo platformoje.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos