Vienas iš „Ripple“ įkūrėjų Jedas McCalebas pardavė 70 milijonų XRP

Vienas iš „Ripple“ įkūrėjų Jedas McCalebas per pastarąsias dvi savaites pardavė beveik 70 mln. XRP, rodo „XRPcan“ duomenys.

Remiantis šiais duomenimis, „tacostand“ piniginė pardavė 69,11 mln. XRP, iš jų daugiau kaip 20 mln. į rinką pateko per pastarąsias šešias dienas. Pardavimai prasidėjo gegužės 24 d. ir sutapo su XRP kainos kritimu.

Iš viso jis pardavė daugiau kaip 5 mlrd. iš 9 mlrd. visų XRP, kuriuos gavo kaip vienas iš „Ripple“ įkūrėjų. Tuo tarpu „tacostand“ piniginės adresu rodomas beveik 183 mln. vienetų XRP likutis.

Buvęs „Ripple“ techninis direktorius, kuris iš bendrovės pasitraukė 2013 m., vis dar valdo daugiau nei 3 mlrd. vienetų XRP akcijų, kurias jam periodiškai išleisdavo „Ripple“.

Pirmadienį XRP kaina buvo apie 0,39 JAV dolerio, per pastarąsias dvi savaites XRP ir JAV dolerio pora trumpam buvo pakilusi iki aukštumų, viršijančių 0,42 JAV dolerio, o vėliau, kriptovaliutų rinkai smukus, krito. Per pastarąsias 24 valandas 7-oje vietoje (pagal kapitalizaciją) esanti kriptovaliuta pabrango apie 2 %.

Prognozuojama, kad „Ripple“ pergalė prieš JAV vertybinių popierių ir biržų komisiją (SEC) gali paskatinti teigiamą kainos pokytį. Bet šiuo metu yra 88 % mažesnė už 2018 m. sausio 7 d. pasiektą visų laikų rekordą – 3,40 JAV dolerio.

McCalebas taip pat yra vienas iš kriptovaliutos „Stellar“ (XLM), „Ripple“ konkurentės tarptautinių mokėjimų sektoriuje, įkūrėjų. Jis taip pat įkūrė nebeveikiančią „Mt. Gox“ – bitkoinų biržą, kuri buvo uždaryta po didelio įsilaužimo 2014 m.

Šiuo metu žurnalo „Forbes“ sąraše McCalebas yra 1414-as turtingiausias pasaulio žmogus, kurio grynoji vertė viršija 2,2 mlrd. dolerių (2022 m. birželio 6 d. duomenimis).

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos