Vokietijos automobilių įmonė pirmoji ES pradėjo naudoti „Ethereum“ blokų grandinę automobiliams finansuoti

Automobilių pramonės finansinių partnerių įmonė „Auto1 FT“ tapo pirmąja Europos įmone, suteikiančia galimybę finansuoti transporto priemonių pirkimą naudojant „Ethereum“ išmaniuosius kontraktus (smart contracts).

Pranešime spaudai Vokietijoje įsikūrusi įmonė pažymėjo, kad šiuo žingsniu siekiama panaikinti visą popierizmą palengvinant pagrindinę jos veiklą – automobilių finansavimą. Išmaniosios sutartys bus naudojamos per visą finansavimo proceso gyvavimo ciklą. Be to, „Auto1 FT“ siekia sumažinti sąnaudas ir klaidas dėl blokų grandinės technologijos (blockchain) atsparumo klastojimui ir didesnio skaidrumo.

„Mūsų skaitmeninis sprendimas suteikia didžiulę naudą automobilių pardavėjams ir nustato naujus mobilumo pramonės standartus. Išmaniųjų sutarčių naudojimas iki minimumo sumažina visas išlaidas ir dokumentaciją, susijusią su automobilio finansavimu. Didesnis duomenų saugumas kartu su greitesnėmis ir pigesnėmis programomis užtikrina didelį efektyvumą. Naudodami „Blockchain“ išvengsime klaidų ar painiavos“, – sakė „Auto1 FT“ generalinis direktorius Taimuras André Rashidas.

Sistema taip pat tvarkys mokėjimo būdus, apskaičiavimus, mokesčius ir labai svarbų kredito įvertinimą.

Šiai dienai ETH kriptovaliutos kaina siekia apie 3500 JAV dolerių už vieną vienetą. Primename, kad Ethereum savo piką buvo pasiekusęs šių metų gegužės 12 dieną, kuomet kainavo 4373 JAV dolerius.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos