Web3 platformos pradeda „Open Metaverse Alliance“ veiklą

Web3 ir blokų grandine pagrįstos metaverslo platformos nusprendė įkurti atvirą Web3 metaverslo aljansą (Open Metaverse Alliance for Web3, OMA3), kad įveiktų šios pramonės šakos sąveikumo iššūkius. Teigiama, kad keturi pagrindiniai Aljanso principai yra skaidrumas, įtrauktis, decentralizacija ir demokratizacija.

Jungtinę organizaciją įsteigė „Alien Worlds“, „Animoca Brands“, „Dapper Labs“, „Space“, „Superworld“, „The Sandbox“ (SAND), „Upland“ ir „Voxels“. Kaip nurodoma oficialiame pranešime, priemonės sąveikos problemoms įveikti bus orientuotos į standartų siūlymą ir įvairių Web3, ir kitų pramonės šakų suinteresuotųjų šalių bendradarbiavimo palengvinimą.

OMA3 bus įsteigta kaip decentralizuota autonominė organizacija (DAO), kad būtų užtikrinta valdymo sistema, kuri būtų „skaidri ir orientuota į vartotoją“. Ji daugiausia dėmesio skirs konkrečioms su metaverslais susijusioms temoms, tokioms kaip nepakeičiamųjų žetonų (NFT), protokolų, perleidžiamosios tapatybės, portalų tarp virtualių pasaulių, žemėlapių ir indeksavimo standartai.

Aljanso nariai ketina prisijungti prie neseniai paskelbto metaverslo standartų forumo – Web3 įmonių susivienijimo, koordinuojančio esamų standartų reikalavimus ir paramą jiems bei kuriančio su metaverslu susijusius standartus.

Vienas iš „Sandbox“ įkūrėjų Sebastianas Borgetas pateikė skaitmeninio avataro pavyzdį, iliustruojantį problemas, kurias ketina spręsti OMA3:

„Mes norime, kad jūsų avataras galėtų būti daugiau nei tik virtualus atvaizdas ir taip pat neštų jūsų reputaciją, nes bet kas grandinėje gali matyti, kokius NFT jūs turite, uždirbote, sukūrėte ar nusipirkote, visą sandorių istoriją ir, tikiuosi, pažangą / veiksmus, prie kurių prisidėjote per visą laiką.“

Sandbox žaidimas

Pranešime žadama, kad daugiau detalių apie OMA3 bus atskleista per penktadienį Londone vyksiantį pasaulinį NFT aukščiausiojo lygio susitikimą.

Naujausi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kitos naujienos